سرمقاله

معنای سکوت چین

جلال خوش چهره

رئیس کلانتری ۱۳۶ فرجام، با اشاره به دستگیری یک مالخر اموال مسروقه در طرح رعد، گفت: در مغازه این متهم، بیش از ۱۰۰قطعه اموال مسروقه کشف شد.
به گزارش مهر، سرگرد خلیل لطفی در این خصوص گفت: در راستای اجرای طرح رعد و بر اساس تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ درخصوص شناسایی مالخران اموال مسروقه در محدوده این کلانتری، ضمن هماهنگی با مقام قضایی، مالکان صنوف متخلفی که در امر خرید و فروش لوازم مسروقه خودرو فعالیت داشتند، مورد شناسایی قرار گرفتند.
وی افزود: در این طرح یک مغازه که به ظاهر کارش خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری بود در محدوده میدان رسالت مورد شناسایی قرار گرفت و پس از چند شبانه روز تحقیقات مشخص شد که مالک آن اقدام به خرید و فروش اموال مسروقه خودرو و منزل می‌کند. این مقام انتظامی گفت: بر این اساس ضمن هماهنگی با مرجع قضایی دستور بازرسی از این فروشگاه صادر و تیمی از ماموران در یک اقدام ضربتی به فروشگاه مذکور اعزام شدند که طی آن مالک فروشگاه به اتهام خرید و فروش لوازم مسروقه بازداشت و در بازرسی از محل نیز ۱۰۵دستگاه لوازم و اموال مسروقه از جمله لوازم خودرو و منزل کشف شد. رئیس کلانتری ۱۳۶ بیان کرد: اموال مکشوفه فاقد کارتن و فاکتور خرید بودند و در هیچ دفتر ثبت اموال دریافتی از شهروندان ثبت نشده بود و اصلا چنین دفتری از سوی اتحادیه که در اختیار متصدیان مربوطه قرار می‌گیرد در این مغازه وجود نداشت. سرگرد لطفی تصریح کرد: به این ترتیب متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفت که در نتیجه به جرم خود مبنی بر خرید و فروش اموال مسروقه اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام