EBTEKAR NEWSPAPER
پنج شنبه, 02 خرداد 1398   Thursday 23 May 2019

سرمقاله

ترامپ در این ژست هم قابل اعتماد نیست

محمدرضا ستاری

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس مجلس با برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن تیم‌های ملی اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی در تالار آفتاب مجلس خبر داد.
محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به برگزاری جلسه اخیر فراکسیون ورزش مجلس درمورد نحوه اعزام و رونمایی از پیراهن‌های تیم ملی کشورمان به بازی‌های آسیایی اظهار داشت: به‌تازگی جلسه‌ای در فراکسیون ورزش مجلس با مسئولان ورزش کشورمان و به‌منظور بررسی و ارزیابی آخرین وضعیت تیم‌های اعزامی کشورمان به مسابقات بازی‌های آسیایی برگزار شد که در این نشست چگونگی تدارک این تیم‌ها و برآورد نتایجی که توسط این تیم‌ها در مسابقات پیش‌رو حاصل خواهد شد، مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی افزود: در این جلسه همچنین درمورد نحوه رونمایی از پیراهن تیم ملی کشورمان در بازی‌های آسیایی مباحثی مطرح و مقرر شد که بر این اساس، روز گذشته موضوع را با آقای لاریجانی رئیس مجلس درمیان گذاشتیم.
نماینده اصلاح‌طلب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس مجلس برای برگزاری مراسم رونمایی از لباس تیم‌های ملی کشورمان به بازی‌های آسیایی خبر داد و گفت: قرار است هفته آینده این مراسم با حضور مسئولان ورزش کشور، پرچم‌داران و نمایندگان ورزشکاران تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی در تالار آفتاب مجلس برگزار شود. تابش در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان برگزاری این مراسم، تاکید کرد که زمان دقیق و نحوه برگزاری این مراسم به تصمیم‌گیری مسئولان برگزاری وابسته است و در عین حال یادآور شد: درمجموع آقای لاریجانی رئیس مجلس با برگزاری این مراسم رونمایی از پیراهن تیم‌های ملی اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی در مجلس موافقت کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام