سرمقاله

خشاب ترامپ؛ پر یا خالی؟

جلال خوش‫ چهره

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان روز یکشنبه با سرمربی تیم ملی مذاکراتی داشته است.
به گزارش تسنیم، با وجود گذشت بیش از 20 روز از پایان کار تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه و پایان 10 روز فرصتی که کارلوس کی‌روش برای مشخص شدن وضعیتش داده بود، هنوز شرایط همکاری طرفین مشخص نشده است.
در حالی که مهدی تاج پیش از این گفته بود: «تفاهمات لازم با کی‌روش انجام شده و این مربی تا پایان جام ملت‌ها در ایرانی ماندنی شده است»، اما خبرگزاری رویترز چندی پیش به نقل از نزدیکان کی‌روش نوشت که «این مربی هنوز با فدراسیون ایران به توافق نرسیده است».
کی‌روش پیش از رفتن به پرتغال هم اعلام کرد که 10 روز به مدیران فدراسیون فوتبال فرصت می‌دهد تا به خواسته‌هایش فکر کنند و تضمین لازم را برای تحقق آنها بدهند. این 10 روز 24 تیر به پایان رسید. در همین روز مهدی تاج عازم روسیه شد تا مذاکرات نهایی را با کی‌روش داشته باشد.
در این جلسه برنامه‌های مدنظر کارلوس کی‌روش برای آماده‌سازی تیم ملی جهت حضور در جام ملت‌های 2019 آسیا مرور شد.
سایت فدراسیون فوتبال نیز در این زمینه آورده است: «مهدی تاج که به دعوت جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) برای تماشای دیدار فینال جام جهانی به روسیه سفر کرده بود، پس از دیدار تیم‌های ملی فرانسه و کرواسی در مسکو، نشستی را با کارلوس کی‌روش برگزار کرد.
در این جلسه که بیش از چهار ساعت به طول انجامید، رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی درباره روند آماده‌سازی این تیم برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های 2019 آسیا بحث و تبادل‌نظر کردند.
در همین حال رئیس فدراسیون فوتبال روز پنجشنبه گذشته درباره برنامه‌ریزی‌های آتی تیم ملی جهت حضور قدرتمندانه در جام ملت‌های آسیا و همچنین موضوع بازیکنان سرباز تیم ملی، نشستی را با وزیر ورزش و جوانان برگزار کرده بود».


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام