EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 29 بهمن 1397   Monday 18 February 2019

سرمقاله

به بهانه یک تشییع

علیرضا صدقی

مجموعه سه جلدی «عمه خانم و ماجراهای آبکی» نوشته فرهاد حسن زاده از سوی انتشارات نردبان منتشر شد. به گزارش مهر، «عمه خانم و ماجراهای آبکی» مجموعه‌ای سه جلدی به قلم فرهاد حسن‌زاده است که از سوی انتشارات نردبان برای کودکان گروه سنی «ب و ج» منتشر شده تا کودکان را با صرفه‌جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از آن آشنا کند.
در این مجموعه داستان از عمه خانمی به نام «عمه زمزم» گفته شده که با تمام عمه‌های دنیا فرق دارد. او زنی مهربان و دانشمند است که یک دستگاه عجیب اختراع کرده؛ عمه زمزم با برادرزاده‌هایش، گروهی به نام «آب‌بان» تشکیل می‌دهند و به سراغ افرادی می‌روند که روش صحیح استفاده از آب را بلد نیستند و برای نجات زمین تلاش می‌کنند.
عمه زمزم فکر می‌کند، زمین در حال نابودی است و باید از مصرف بی‌رویه آب جلوگیری کرد. همه بچه‌ها می‌توانن در گروه «آب‌بان» عضو شوند و در نجات زمین بکوشند.
«چطور باید یک ماشین را به حمام برد»، «شیر آب حرف گوش کن» و «شیلنگ آب فش فشو» عنوان‌های سه جلد این مجموعه است که با تصویرگری نازنین جمشیدی منتشر شده است.
انتشارات نردبان، مجموعه سه جلدی «عمه خانم و ماجراهای آبکی» را با شمارگان دو هزار نسخه و قیمت پنج هزار تومان برای هر جلد منتشر کرده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام