سرمقاله

یک وعده و چند نکته

ژوبین صفاری

عضو شورای شهر با اشاره به ابهاماتی که درباره پرونده خودسوری وجود دارد چند سوال مطرح کرد: چرا در دوره مدیریت قبلی پس از دریافت پول و پذیرش شورای معماری اقدامات این فرد برای دریافت سند بی‌نتیجه مانده بود؟ و علت واقعی تاخیر چه بوده است؟ سوال این است که چرا با وجود آنکه عوارض را پرداخت کرده و توافق همه را گرفته بود اما پایان کار برایش صادر نشده بود؟
به گزارش ایلنا، زهرا نژادبهرام، عضو کمیسیو معماری و شهرسازی شورای شهر گفت: پرونده این فرد مربوط به دوره مدیریت شهری قبلی است. این فرد پارکینگ ملک مسکونی خود را با توافق همسایه‌ها به کاربری تجاری تغییر داده بود و عوارض خود را برای شهرداری واریز کرده بود. سوال اساسی این است که چرا سند همان موقع صادر نشد؟
عضو شورای شهر با اشاره به اینکه متوفی پس از ارائه توافق و واریز پول برای دریافت سند اقدام می‌کند، افزود: این فرد زمانی که برای دریافت سند اقدام می‌کند به علت فوت یکی از همسایگان و عدم موافقت ورثه او، شهرداری برای تغییرکاربری از خود تمایل نشان نمی‌دهد و شهرداری منطقه هم در حد یک ابلاغیه؛ موضوع را به وی اطلاع می‌دهد اما این فرد تاب نیاورده و خودسوزی می‌کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام