سرمقاله

لبنان پس از انفجار

جلال خوش‫چهره

بهمنی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: پا درمیانی بنده برای تبرئه مظلومین در دادگاه صحت ندارد و برخی رسانه‌های کم لطفی می کنند.
محمود بهمنی در گفت‌وگو با خانه ملت، درباره انتشار اخباری مبنی بر اینکه برای آزادی سلطان سکه در زمان دولت دهم پادرمیانی انجام داده‌اید، گفت: بنده در هیچ زمانی با آقای مظلومین ملاقاتی نکرده ام و وی را نمی‌شناسم تنها شناخت بنده از مظلومین به دیدن تصاویر وی از رسانه‌ها در مدت اخیر باز می گردد. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی‌ ادامه داد: پا درمیانی بنده برای تبرئه آقای مظلومین در دادگاه صحت ندارد و برخی رسانه‌های کم لطفی می کنند.
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس افزود: کمیته‌ای در حدود سال 90 الی 91 درباره مسائل ارز و سکه به قوه قضائیه گزارش‌های لازم را ارائه کرده و ابهامی در این رابطه وجود ندارد است. بهمنی تصریح کرد:کمیته های تخصصی ارز و فروش سکه در بانک مرکزی وجود دارد و در جریان امور است و اگر شخصی ادعا دارد بنده برای آزادی آقای مظلومین، پا درمیانی انجام داده ام باید براساس سند حرف بزند.
وی افزود: در حدود سال های 90 الی 91، سکه های که از سوی بانک مرکزی به فروش رفت باعث کاهش قیمت سکه در بازار شد به نحوی که ثبت نام کنندگان برای دریافت سکه از تقاضای خود منصرف شدند. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در هر صورت با توجه به تدوام کارشکنی‌های دشمنان باید توجه کرد کار به مانند سال های 90 الی91 دشوار است بنابراین باید اجازه داد اشخاصی که حسن نیت دارند کار کنند و رسانه ها نیز کمک کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام