EBTEKAR NEWSPAPER
پنج شنبه, 02 اسفند 1397   Thursday 21 February 2019

سرمقاله

حکایت همچنان باقی است!

محمدرضا ستاری

تبریز - فلاح: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی بر هم افزایی دستگاه های فرهنگی تاکید کرد.
محمد محمدپور گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد و صداوسیما هر دو هدف مشترکی را دنبال می کنند و آن حفظ و ارتقای فرهنگ جامعه است. وی افزود: مصرف فرهنگی در استان مثبت است و این را می توان در استقبال بی نظیر مردم از برنامه های فرهنگی و هنری در نقاط مختلف استان مشاهده کرد. وی با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی صداوسیما از اطلاع رسانی فعالیت های فرهنگی و هنری اظهار کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی و صداوسیما در حوزه فعالیت خود اشتراکات کاری زیادی دارند و برای هم افزایی بیشتر باید نسبت به تشکیل جلسات کارشناسی و اتاق فکرهای تخصصی در راستای استفاده از ظرفیت ها متقابل اقدام شود. وی با بیان اینکه فرهنگ و هنر جزو اثرگذارترین شاخص های توسعه هر کشوری است، اعلام کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در چند سال اخیر توانسته با برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی و هنری از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار باشد. مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز گفت: توجه و اهمیت به مقوله فرهنگ و هنر و رفع دغدغه های هنرمندان باید جزو اولویت های کاری دستگاه های اجرایی باشد.
مرتضی صفری افزود: صداوسیما و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند با تعامل هر چه بیشتر، برنامه های فرهنگی و رسانه ای فاخری را ارائه کنند و راه را برای فعالیت هر چه بهتر هنرمندان هموار کنند.
وی با تاکید بر اینکه بحث فرهنگ و هنر یکی از مهمترین مسائلی است که در حال حاضر باید به طور جدی پیگیری، اجرایی و عملیاتی شود، خاطرنشان کرد: صداوسیما همواره همراه و پیشگام در انعکاس فعالیت های فرهنگی و هنری است. مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی ابراز امیداوری کرد: ان شاالله با استمرار و تداوم برنامه ها، روز به روز شاهد توفیقات بیشتر در حوزه فرهنگ و هنر استان باشیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام