EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 29 بهمن 1397   Monday 18 February 2019

سرمقاله

به بهانه یک تشییع

علیرضا صدقی

به دنبال انتشار خبری درباره تصادف اتومبیل ناهید خداکرمی در شمال کشور که منجر به ایجاد بحث‌هایی در فضای مجازی شده است، این عضو شورا گفت که تصادف در حین ماموریت رخ داده است.
به گزارش ایلنا، ناهید خداکرمی، عضو کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در توضیح حادثه تصادف اتومبیل شورای شهر تهران در جاده شمال کشور نوشت:
«ضمن احترام به افکار عمومی و ستایش روحیه پرسشگری و دیده‌بانى مردم لازم می‌دانم تا توضیحات ذیل را به عرض برسانم. تصادف مذکور در‌۳۰ شهریور ماه و حین انجام وظیفه راننده که برادرم هستند در یکى از محورهاى مواصلاتى جنوب تهران و نه در جاده شمال حادث شده است. خوشبختانه این تصادف خسارات جانی در پی نداشته است و از این نظر شاکر خداوند منان هستم. همواره حساس به منابع عمومى شهر و کشور بوده و هستم و خود را در برابر جبران هزینه‌های پیش‌آمده مسئول می‌دانم. مجدداً از توجه روزنامه‌نگاران محترم و مردم به بیت‌المال و موشکافی آن‌ها درباره اقدامات خود نیز سپاسگزارم.» گفتنی است در فضای مجازی اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه تصادف اتومبیلی که در اختیار یکی از اعضای شورای شهر تهران رخ داده، در شمال کشور و خارج از زمان و ماموریت اداری بوده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام