EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 29 بهمن 1397   Monday 18 February 2019

سرمقاله

به بهانه یک تشییع

علیرضا صدقی

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه بیش از ۶ هزاردانش‌آموز تهرانی تحت پوشش بهزیستی استان هستند‌، گفت: پشت نوبت دریافت سمعک نداریم.
به گزارش مهر، منصوی معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه ۶ هزار ۲۴۳ دانش‌آموز تخت پوشش بهزیستی استان قرار دارند، اظهار کرد: این افراد از خدمات در بخش‌های مختلف از جمله تحصیلی و حمایتی استفاده می‌کنند. وی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های سازمان حمایت به موقع از افرادی که نیاز به ورود به چرخه حمایتی بهزیستی دارند است که در همین زمینه تلاش می‌شود با تخصیص اعتبارات این افراد تحت پوشش قرار بگیرند. معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران در ادامه با اشاره اینکه هم اکنون پشت نوبتی د‌رخصوص دریافت سمعک در استان وجود ندارد، گفت: تلاش برای کاشت حلزون و به صفر رساندن معلولان یکی دیگر از اقداماتی است که در سازمان انجام شده است.
منصوری بیان کرد: باید شرایطی فراهم شود تا معلولان در کنار سایر افراد جامعه حضور داشتند و نباید محدویتی را برای آنها ایجاد کرد و در همین ابطه از مسئولان شهری درخواست می‌شود تا در بحث مناسب سازی معابر ورود جدی را داشته باشند. وی افزود: در حال حاضر یارانه مراکز نگهداری معلولان در استان تهران بر اساس تعهد سازمان بهزیستی به موقع پرداخت می‌شود و تلاش می‌شود این روند در ماه‌های آتی نیز ادامه داشته باشد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام