EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 27 خرداد 1398   Monday 17 June 2019

سرمقاله

از حس‌ تا هراس اخلاقی

علیرضا صدقی

رئیس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد از وقوع درگیری مسلحانه در مقابل این بیمارستان خبر داد و گفت: در جریان این درگیری ۳ نفر تیر خورده و ۸ نفر نیز با چاقو مجروح شدند.
به گزارش مهر، عباس آزادی با اشاره به بروز درگیری مسلحانه مقابل بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد اظهار داشت: این درگیری در محوطه درونی بیمارستان نبوده و مقابل بیمارستان رخ داده است.
وی با بیان اینکه این افراد دو روز پیش نیز درگیری داشته اند، تصریح کرد: در جریان این درگیری مسلحانه ۳ نفر تیر خورده‌اند که در بیمارستان بستری هستند و وضعیت آن ها ثابت شده است.
رئیس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد با تاکید بر اینکه این درگیری مسلحانه در ادامه درگیری چند روز پیش این افراد رخ داده است، افزود: در حال حاضر آرامش بر فضای اطراف بیمارستان حاکم است و مشکلی وجود ندارد.
آزادی با اشاره به اینکه با دادستان خرم‌آباد نیز صحبت کرده‌ام که خوشبختانه به فوریت وارد عمل شدند و سرعت عمل‌شان خوب بود، ادامه داد: بقیه افرادی که در درگیری مشارکت داشته‌اند نیز دستگیر شده‌اند. وی یادآور شد: همچنین ۵ نفر در جریان این درگیری‌ها چاقو خورده‌اند. وقوع این حادثه از سوی مسئولان در دست بررسی است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام