سرمقاله

تحلیلی برکنش‫های اخیرخوئینی‫ها

محمدعلی وکیلی

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا استان اصفهان گفت : همه ساله بین 3 تا 4 درصد افزایش انشعاب آب داریم یعنی حدود 30 هزار انشعاب به مشترکین افزوده می شود که برآورد گردید این افزایش انشعاب حدود 5 الی 6 درصد افزایش مصرف را به دنبال داشته باشد که خوشبختانه در سال گذشته با اعمال مدیریت مصرف به رغم افزایش 4 درصدی انشعابات هیچ گونه افزایش در مصرف آب به وجود نیامد .
به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، رضا رضایی اعمال مدیریت مصرف را یکی از علل تامین آب شرب مشترکین در سال گذشته دانست و اعلام کرد : در سال گذشته با وجود بحران کم آبی در استان اصفهان آب شرب مشترکین پایدار تامین گردید که این مهم با انجام تدابیری همچون کشف انشعابات غیرمجاز صورت گرفت به طوریکه در سال گذشته حدود هزار انشعاب غیرمجاز کشف گردید همچنین به 630 هزار مشترک پرمصرف اخطاریه ارسال شد .
وی به ارسال اخطار ویژه به مشترکین اشاره کرد و اعلام نمود : در سال گذشته با همکاری گروه مروجین و پایش هایی که صورت گرفت به مشترکینی که اقدام به شستشوی درب مغازه و منازل می نمودند اخطار داده می شد همچنین از 598 انشعاب فضای سبز استان 244 انشعاب که از آب شرب استفاده می شد بهمراه 20 انشعاب غیرمجاز فضای سبز جمع آوری گردیدند .
معاون خدمات مشترکین و درآمد به پایش باغات و استخرها اشاره کرد و خاطرنشان ساخت : در سال گذشته 50 استخر پایش شدند که 18 استخر پرمصرف بودند و 3 هزار باغ پایش شد به طوریکه در شهرهای نجف آباد ، خمینی شهر ، شهرضا و منطقه 3 انشعابات غیرمجاز باغات در این مناطق وجود داشت . همچنین در سال گذشته هتل ها ، ترمینال ها ، بیمارستانها مورد پایش قرار گرفتند که در این میان بیمارستانها همکاری قابل توجهی با مشارکت آبفا داشتند . وی اعلام کرد : در سال گذشته بیش از 66 درصد مشترکین بین صفر تا 20 مترمکعب و مطابق با الگوی آب مصرف نمودند که بیش از 83 درصد آمار مشترکین استان را شامل می شود و 5/30 درصد بین 20 تا 40 مترمکعب و تنها 3/3 درصد بالای 40 مترمکعب آب مصرف کردند که جزء مشترکین پرمصرف بودند و در سال جاری مقرر گردید پس از ارسال اخطاریه تدابیری جهت مقابله با مشترکین پرمصرف در دستور کار قرار گیرد .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام