EBTEKAR NEWSPAPER
پنج شنبه, 06 تیر 1398   Thursday 27 June 2019

سرمقاله

هدف ترامپ از تحریم‌های جدید چیست؟

محمدرضا ستاری

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: درگیری دو دانش‌آموز دبیرستانی در محوطه بیرون از مدرسه در شیراز یک کشته برجای گذاشت‌.
‌سرهنگ کاووس محمدی در گفت‌وگو با ایسنا‌ افزود: ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه (١٩ دی)  تعدادی از دانش‌آموزان در خارج از دبیرستان ارسنجانی شیراز واقع در ۳۵ متری مقر شیراز با یکدیگر درگیر شدند که یکی از دانش‌آموزان به ضرب چاقو کشته شد. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس با بیان اینکه در این ارتباط سه دانش‌آموز دستگیر شدند، اعلام کرد که علت اصلی منجر شدن این درگیری و قتل دانش‌آموز در شیراز، کنترل نکردن خشم بوده است. این مقام انتظامی توضیح داد: براساس بررسی کارشناسی ماموران پلیس اعزامی به محل حادثه، 4 دانش‌آموز مقابل دبیرستان شهید ارسنجانی شیراز درگیر شده و یک نفر از آنان بر اثر اصابت چاقو مصدوم و فورا توسط اورژانس به بیمارستان قلب الزهرا در شیراز منتقل شد. وی با بیان اینکه فرد مصدوم به دلیل شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت می‌کند، گفت: ماموران انتظامی بلافاصله با رصد اطلاعاتی موفق شدند در همان لحظات اولیه هر 3 دانش‌آموزی که در این درگیری مشارکت داشتند را دستگیر کرده و به مقر انتظامی انتقال دهند.
این حادثه صبح چهارشنبه در حد فاصل میدان 12 فروردین و چهارراه مقر در جنوب شیراز حادث شده است.
محمد کماندار، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز نیز درباره این حادثه گفت: مقتول، دانش‌آموز پایه دهم رشته انسانی دبیرستان ارسنجانی بوده است و قاتلین دانش‌آموزان هنرستان‌های جوانمردی و دستغیب به همراه یک نفر از اراذل بوده‌اند. وی گفت: این دانش‌آموز پس از امتحان و با تعطیلی مدرسه، در راه رفتن به سمت منزل بوده است که با تعدادی از دانش‌آموزان دیگر مدارس درگیر می‌شود که متاسفانه منجر به قتل وی شد. مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز افزود: در پی این اتفاق بلافاصله مدیر دبیرستان مربوطه در محل حاضر شد و مراتب را به اورژانس و پلیس اطلاع داده است‌. کماندار خاطرنشان کرد: از آنجا که حادثه در بیرون از مدرسه رخ داده است، گزارش‌های تکمیلی باید توسط پلیس اعلام شود. همچنین علت درگیری هنوز مشخص نیست‌. وی با تاکید بر اینکه مسئول حراست بازرسی و مرکز مشاوره آموزش و پرورش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند، اعلام کرد: یک نفر نیز مامور پیگیری موضوع از طریق کلانتری محل و پیمودن مراحل قانونی است‌. مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز ضمن ابراز تاسف از این حادثه اعلام کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم مراقبت‌های لازم را اعمال کنند تا شاهد بروز اینگونه رویدادها نباشیم‌.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام