سرمقاله

خشاب ترامپ؛ پر یا خالی؟

جلال خوش‫ چهره

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: هیچ باشگاهی حق بیانیه دادن علیه تصمیمات داوران ندارد.
«داود رفعتی» روز سه شنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار کرد: اشتباه داوری در فوتبال وجود دارد و این نه تنها در ایران بلکه در همه لیگ های معتبر دنیا هست و نمی توان آن را کتمان کرد.
او افزود: قبول دارم در هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر چند اشتباه صورت گرفت که شاید در نتیجه بازی ها تاثیرگذار بود اما به دلیل این که رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال هستم نمی توانم به آنها اشاره کنم.
رفعتی درباره اعتراض پرسپولیس به پنالتی فولاد خوزستان گفت: بهترین فردی که نزدیک صحنه بود و می توانست نظر نهایی را صادر کند کمک داور پشت دروازه بود که به داور اعلام کرد در محوطه جریمه پرسپولیس خطا صورت گرفته است. رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با رد ادعای برخی بازیکنان پرسپولیس در خصوص این که کمک داور پشت دروازه ابتدا اعلام کرده است پنالتی نبود اظهار کرد: این ادعا نمی تواند واقعیت داشته باشد. چطور بازیکنان پرسپولیس صدای کمک داور را شنیده اند؟ داوران از طریق بی سیم با یکدیگر صحبت می کنند و این ادعا درست نیست. او افزود: منتظر گزارش داوری بازی تراکتورسازی و نساجی مازندران و آنالیز کمیته داوران درباره این مسابقه هستیم و بعد از آن می‌توانیم پیرامون تیم داوری این مسابقه اظهارنظر کنیم. او در پایان درباره بیانیه باشگاه استقلال و تراکتور سازی پیش از برگزاری دیدار این دو تیم در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: هیچ باشگاهی حق دادن بیانیه ندارد و این کار درست نیست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام