EBTEKAR NEWSPAPER
چهارشنبه, 01 خرداد 1398   Wednesday 22 May 2019

سرمقاله

خودزنی سیاسی برای عبور از بحران ناامیدی

ژوبین صفاری

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: در دیدار مقابل ژاپن با تمرکز و تلاش زیاد، توانایی غلبه بر حریف و صعود به نیمه نهایی را داریم.
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال ساحلی ایران که جایگاه دوم رنکینگ جهانی را در اختیار دارد در رقابت های قهرمانی آسیا با نتیجه 4 بر 3 مقابل عمان شکست خورد و با توجه به پیروزی 5 بر 2 برابرعراق در دیدار نخست، به عنوان تیم دوم به یک چهارم نهایی صعود کرد.
«مارکو اکتاویو» در نشست خبری پیش از مصاف مقابل ژاپن، افزود: می دانیم با تیم قدرتمندی مانند ژاپن رو به رو خواهیم شد، اما برای اهتزاز پرچم ایران بهترین نمایش خود را ارائه می دهیم.
وی گفت: هر چند قرعه کشی این دوره از رقابت ها در نوع خودش عجیب بود، ولی ما برای کسب سهمیه جام جهانی پاراگوئه و موفقیت برابر تیم قدرتمند ژاپن در این رقابت ها از هیچ تلاشی فرو گذار نیستیم.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایران در خصوص دیدار گذشته مقابل عمان، اظهار کرد: به رغم شکست مقابل عمان در مرحله گروهی به بازیکنانم افتخار می کنم و این مصاف در نوع خود شگفت انگیز بود.
اکتاویو ادامه داد: در دیدار مقابل عمان 37 بار شوت زدیم در صورتی که عمان تنها 17 شوت به دروازه ما زد، ولی در نهایت عمان موفق به 4 بار گلزنی شد و ما 3 گل زدیم.
«مسلم مسیگر» ملی پوش تیم فوتبال ساحلی ایران نیز در این خصوص، گفت: هرچند تیم ایران در مسابقات بین قاره ای قهرمان شد ولی افزایش سطح توقعات از بازیکنان سبب می شود آنها از نظر روانی تحت فشار روانی باشند.
وی گفت: بازی با عمان تمام شد و فرصتی برای ناراحتی نداریم و تمام تمرکز ما برای بازی مقابل ژاپن است. البته از نظر بدنی به مانند رقابت های بین قاره ای آماده نیستیم، ولی با ارائه یک بازی خوب مقابل ژاپن می خواهیم از جایگاه خود در آسیا دفاع کنیم.
نهمین دوره رقابت های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا از 16 تا 26 اسفند به میزبانی شهر بانکوک پایتخت تایلند در حال برگزاری است. ساحلی بازان ایران از ساعت 14 امروز به مصاف تیم ملی ژاپن می روند.همچنین «امیرحسین اکبری» ملی پوش ایران به دلیل دریافت دو کارت زرد، بازی مقابل ژاپن را از دست داد.
در هشت دوره گذشته این مسابقات تیم فوتبال ساحلی ژاپن با 2 قهرمانی، 5 نایب قهرمانی و یک مقام سومی پر افتخارترین تیم در آسیا است و پس از سامورائی ها، تیم فوتبال ساحلی ایران با 2 قهرمانی، 5 مقام سومی و یک مقام چهارمی در جایگاه دوم قرار دارد.
تیم فوتبال ساحلی ایران چندی پیش در رقابت های بین قاره ای جهان در سال 2019 به مقام قهرمانی رسیده بود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام