EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 02 شهریور 1398   Saturday 24 August 2019

سرمقاله

برچیده شدن فساد نیازمند توافق اجتماعی

محمدعلی وکیلی

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و به‏منظور حمایت از دانشجویان به‌عنوان بانیان توسعه و تحول اقتصادی کشور در آینده، طی همکاری با دانشگاه علامه طباطبایی به پرداخت کمک‌های بلاعوض به دانشجویان نیازمند اقدام خواهد کرد. به گزارش روابط‏عمومی بانک قرض‏الحسنه مهر ایران، طبق این همکاری، دانشگاه علامه طباطبایی مسئول شناسایی و معرفی دانشجویان مستعد و نیازمند به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است و بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود برای حمایت از دانشجویان و بر اساس مجوزها، قوانین و مقررات بانک از آنان حمایت می‌کند.
بر این اساس، یک میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت کمک‌های بلاعوض به دانشجویان این دانشگاه توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اختصاص داده شده است که با معرفی دانشگاه به متقاضیان واجد شرایط اعطا خواهد شد.
شایان ذکر است، تا کنون بیش از ۱۲۰ نفر از دانشجویان مستعد و نیازمند توسط دانشگاه علامه طباطبایی شناسایی و معرفی شده است تا از کمک‌های بلاعوض بانک بهره‌مند‌ شوند.
دانشجویان نیازمند می‌توانند با داشتن معرفی‏نامه از سوی دانشگاه از تسهیلات قرض‌الحسنه این بانک تا سقف ۲۰ میلیون ریال استفاده کنند و ۱۰ میلیارد ریال اعتبار از طرف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای این منظور اختصاص داده شده است.
افتتاح باجه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی از دیگر زمینه‌های همکاری میان این دو مجموعه به شمار می‌رود.
حمایت از آموزش عالی یکی از برنامه‌های اصلی بانک قرض‌‌الحسنه مهر ایران بوده و در این راستا تفاهم‌نامه‌هایی با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و تحقیقات، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و سایر مراکز آموزشی و دانشگاهی منعقد شده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام