سرمقاله

سوالات بی‫جواب در هیاهوی سوال از رئیس جمهوری

ژوبین صفاری

مدیرعامل، معاونان و مشاوران سازمان آب و برق خوزستان با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار کردند.
مدیرعامل این سازمان، ضمن آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام و المسلمین «سید عبدالنبی موسوی فرد» در جایگاه جدید اظهار کرد: با توجه به سابقه درخشان حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد یقین داریم که حضور ایشان در جایگاه امامت جمعه و نماینده ولی فقیه در استان خوزستان می تواند منشا خیر برای استان شهیدپرور خوزستان باشد.
فرهاد ایزدجو افزود: حضور من در سازمان آب و برق خوزستان مقارن با وقوع سیلاب شد و از زمان وقوع سیلاب تا به امروز که دوران پسا سیلاب را می گذرانیم مجموعه سازمان به منظور رفع مشکلات مردم و ارائه خدمات مناسب در حال تلاش شبانه روزی هستند.
وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از تلاش های مجموعه سازمان آب و برق خوزستان برای کنترل سیلاب اظهار کرد: حجم مفید ذخیره سدهای ما در استان قریب به ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعب است و این در حالی است که از ابتدای سال آبی تا پایان اردیبهشت ماه، ۴۲ میلیارد مترمکعب آب به استان خوزستان وارد شد و اگر مدیریت مناسب سدها نبود مطمئنا صدمات جبران ناپذیری را به همراه داشت.
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان تصریح کرد: برخلاف شایعات منتشر شده در مورد پر بودن مخازن سدهای استان، در آبان ماه سال گذشته حجم ذخیره آب پشت سدهای استان نزدیک به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون مترمکعب بود که ذخایر استراتژیک ما محسوب می شد و امکان تخلیه آن را نداشتیم.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل،معاونان و مشاوران سازمان آب و برق خوزستان، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان قرار داریم و همه ما باید از ظرفیت روزهای باقیمانده این ماه بهره ببریم و این فرصت ویژه را از دست ندهیم.
حجت الاسلام والمسلیمن سید عبدالنبی موسوی فرد در ادامه به نقش مهم سازمان آب و برق خوزستان در استان پرداخت و اظهار کرد: یکی از دستگاه هایی که بیشترین ارتباط با مردم از طیف های مختلف را دارد،سازمان آب و برق خوزستان است و این موضوع مسئولیت مدیران این سازمان را سنگین تر می کند.
وی در ادامه به وقوع سیل در استان اشاره کرد و افزود: ما چهره خشن سیل را دیدیم اما این سیل چهره با برکتی نیز دارد که باید با برنامه ریزی مناسب از این سرمایه عظیم بهره برداری حداکثری صورت بگیرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام