سرمقاله

رستاخیز تندروها در صحن سبز

علیرضا صدقی

بکارگیری روش های نوین و همسویی هرچه بیشتر با سلیقه مخاطبین در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به تلاش های گسترده این شرکت در حوزه آموزش و فرهنگ سازیِ مصرف ایمن و بهینه گاز ، از بکارگیری روش های نوین و به روز با هدف سهولت در انتقال محتوا و همسویی هرچه بیشتر با سلیقه مخاطبین در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی خبر داد.
مسلم رحمانی در زمینه اتخاذ بهترین شیوه های اطلاع رسانی با اشاره به نیازسنجی از مخاطبین، به اقدامات این شرکت در زمینه شناسایی مطلوب این نیازها و در نتیجه به‌کارگیری بهترین مجاری انتقال اطلاعات اشاره و افزود : طی دو سال گذشته با توجه به تغییر ذائقه و سلیقه مخاطبین ، از شیوه های به روز در حوزه اطلاع رسانی استفاده کرده و در همین رابطه تهیه و ساخت موشن و اینفو گرافیک ها ، برنامه های صوتی و تصویری ، پادکست های صوتی و ... را در دستور کار قرار داده‌ایم. وی در همین رابطه از تهیه و پخش17 موشن‌گرافیک و‌30‌ اینفو‌گرافیک خبر داد و افزود : خوشبختانه پخش این تولیدات رسانه ای، با استقبال بالایی از سوی مخاطبین همراه شد و موجب شد مضامین مورد نظر با سهولت و گستردگی بیشتری در سطح جامعه هدف منتشر شود.مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در تکمیل توضیحات خود، استفاده‌ی حداکثری از جاذبه ها و ظرفیت های سمعی و بصری را از اولویت های مهم این شرکت در حوزه اطلاع رسانی بر شمرد و افزود: برنامه های گسترده ای جهت تحول در شیوه های اطلاع رسانی و در نتیجه همگام سازی هرچه بیشتر مخاطبین هم استانی با اهداف اطلاع رسانی و رسانه ای خود داریم. این مقام مسئول در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به تعامل موثر با صداوسیما بعنوان یکی از مجاری مهم انتقال پیام افزود : شرکت گاز استان بوشهر قریب به 9 سال است که بطور مستمر در تعامل با صداوسیمای مرکز بوشهر، اقدام به انعکاس و پخش برنامه های مختلف پیرامون وضعیت گازرسانی در استان ؛پروژه های پایان یافته و طرح های در دست اجرا کرده است که تحقق این مهم موجب شده مخاطبین زیادی از نقاط مختلف استان با فعالیت های و خدمات شرکت گاز استان آشنا شوند.
رحمانی در همین خصوص به پخش1470 دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی در سال گذشته با هدف آموزش و فرهنگ سازی از طریق برنامه هایی همچون ندای‌گاز ، سلام بوشهر، پنج دری، خانواده و... اشاره وتحقق این امر را گامی مهم در افزایش روز افزون مخاطبین و در نتیجه ارتقاء آگاهی بخشی عنوان کرد.
وی با بیان اینکه ، سازمان ها و رسانه ها با رویکردی مشترک در راستای  ارتقای سطح آگاهی مردم ، نیازمند برقراری تعامل دوجانبه در حوزه های اطلاع رسانی هستند، ارتباط ایجاد شده میان این شرکت و رسانه های ارتباط جمعی استان را مطلوب ارزیابی کرده و افزود : افزایش فعالیت های مشترک در این زمینه طی دراز مدت سبب تسهیل در روند انتقال اطلاعات می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در ادامه اشاره ای نیز به انتشار مستمر اخبار و اطلاعات این شرکت در تعامل با رسانه های دیداری و نوشتاری محلی و ملی نموده و اجرای این فرایند را گامی موثر در تعامل مستمر با رسانه های یادشده به منظور انعکاس شایسته خدمات گازرسانی در استان برشمرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام