سرمقاله

شورش علیه نظم موجود

محمدعلی وکیلی

امام‏جمعه موقت تهران با اشاره به ترفند ضد‏انقلاب برای دور‏کردن طلاب و روحانیون انقلابی از انقلاب با آوردن تعبیر «آخوند حکومتی» اظهار کرد: ما افتخار می‌کنیم سرباز نائب امام زمان‏(عج) و آخوند حکومتی هستیم چرا که تنها گذاشتن نائب امام زمان، تنها گذاشتن امام زمان‏(عج) است.
به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید احمد خاتمی در دیدار با فرمانده و اعضا شورای فرماندهی تیپ 83 امام جعفر صادق‏(ع) با اشاره به اینکه فلسفه تشکیل تیپ 83 تثبیت روحیه جهادی بود اظهار کرد: سازماندهی طلاب جهادی به خصوص بعد از جنگ جایی خالی بود که توسط تیپ 83 پر شد و اگر این طلاب جهادی توسط تیپ 83 سازماندهی نمی‏شدند چه بسا پراکنده شده و از ظرفیت آنان استفاده بهینه نمی‌شد.
عضو جامعه مدرسین حوزه عملیه قم افزود: الحمدلله تیپ 83 امام جعفر صادق‏(ع) از باب ( لَّمَسْجِدٌ اُسِّسَ عَلَی لتَّقْوَی مِنْ اَوَّلِ یَوْمٍ اَحَقُّ اَن تَقُومَ فِیهِ ) از ابتدا مخلصانه این تشکیلات جان گرفت و الحمدالله مخلصانه ادامه پیدا کرد و کسانی که با اصل انقلاب میانه ندارند طلاب انقلابی و تیپ امام جعفر صادق‏(ع) را نمی‏پسندند.
امام‏جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به ترفند ضد‏انقلاب برای دور کردن طلاب و روحانیون انقلابی از انقلاب با تعبیر آوردن به «آخوند حکومتی» اظهار کرد: ما افتخار می‌کنیم سرباز نائب امام زمان‏(عج) و آخوند حکومتی هستیم چرا که تنها گذاشتن نائب امام زمان، تنها گذاشتن امام زمان‏(عج) است.
عضو شورای‏عالی مجمع جهانی اهل‏بیت(ع) در پایان با اشاره به دیدار نخست‏‏وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب و تحقیر آمریکا اظهار کرد: صلابت رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با نخست‏وزیر ژاپن، اوج عزت تشیع بود و ما افتخار می‌کنیم سرباز این آقا باشیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام