سرمقاله

ترامپ در برزخ

جلال خوش چهره

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس هنوز نه در بخش فنی و نه جذب بازیکن موفق عمل نکرده، گلر ملی‌پوش این تیم نیز به دنبال جلب رضایت باشگاه برای جدایی است.
به گزارش ورزش سه، با پایان فصل هجدهم روزهای خاکستری پرسپولیس نیز استارت خورده و در اولین قدم برانکو ایوانکوویچ پیش از ترک ایران اعلام کرد تنها در‌صورت دریافت مطالبات خود، پیش پرداخت و تسویه حساب با کادرفنی‌اش بار دیگر به ایران بازخواهد گشت. هرچند مدیران پرسپولیس طی روزهای اخیر با صحبت‌های ضد و نقیض خود خبر از تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ داده‌اند اما همچنان اخباری مبنی بر پایان همکاری سرمربی بیشتر از ادعا مدیران تیم خودنمایی می‌کند.
اکنون در شرایطی که دیگر باشگاه‌ها طی روزهای اخیر اقدامات خود برای تقویت تیم را در فصل نوزدهم استارت زده‌اند و با بازیکنان مدنظر به توافق ابتدایی یا قطعی دست یافته‌اند، باشگاه پرسپولیس شرایط منفعلی را دنبال می‌کند و ناکامی بزرگی در جلب رضایت نفرات لیست شفاهی برانکو در حال تجربه است.
در این میان شاید بدترین خبر هم این باشد که نفرات کنونی تیم نیز در سودای جدایی باشند. بعد از پست کنایه‌آمیز بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات این تیم که از آن برداشت جدایی نیز می‌شد، اکنون وکیل علیرضا بیرانوند نیز در باشگاه حضور یافته و به دنبال راهکار و مذاکره‌ای برای جدایی این گلر ملی‌پوش است.
بیرانوند که طی دو فصل اخیر همواره زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از باشگاه و حضور در تیم‌های اروپایی شنیده می‌شد، این بار تصمیم قاطع‌تری برای این موضوع گرفته است و پیشنهادات مناسبی از لیگ‌های معتبر و درجه دو در جیب دارد که او را برای تجربه لژیونر شدن وسوسه می‌کند. در‌صورت جدایی بیرانوند از پرسپولیس این باشگاه مطمئنا کار سخت‌تری برای جذب گلری در قواره این دروازه‌بان ملی‌پوش که طی فصول اخیر سهم زیادی در موفقیت‌های تیم داشته، خواهد داشت و باید دید به چه شکل با این موضوع کنار خواهند آمد.
در شرایط فعلی اما ناامیدی بزرگی فضای هواداری این تیم را با توجه به ناکامی مدیران تیم در نقل و انتقالات و مذاکره نهایی با برانکو ایوانکوویچ فرا گرفته و باید دید در نهایت آنها قادر خواهند بود این فضا را از تیم دور کنند یا خیر؟


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام