سرمقاله

تحلیلی برکنش‫های اخیرخوئینی‫ها

محمدعلی وکیلی

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که دولت بنا به تایید مراجع نظارتی در جریان افزایش حقوق کارمندان به قانون عمل کرده است.
غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نحوه اجرای قانون درمورد افزایش حقوق کارمندان گفت: آقای حاجی بابایی نماینده همدان به شخصه نظری درباره افزایش حقوق‌ها دارد که در‌این‌باره جلساتی برگزار کرده و به هیئت رئیسه مجلس، کمیسیون برنامه و بودجه، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی شکایت کرد اما همه اینها چیز دیگری گفتند.
وی افزود: در‌مورد مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان اتفاقی نیفتاده و در‌این‌باره دولت کاملاً مطابق مقررات عمل کرده و خلافی صورت نگرفته است، مراجع مذکور هم نحوه اجرای قانون توسط دولت را تایید کردند. بنابراین آنچه به دولت ابلاغ شده اجرایی شده و اگر دولت غیر از این عمل می‌کرد تخلف کرده بود. تاجگردون در پایان تاکید کرد که دولت برای اجرای مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان مشکل کمبود منابع ندارد و یادآور شد: با توجه به اقدامات انجام گرفته و در حال انجام، به زودی جایگزین آقایان دهقانی نقندر و مصری در کمیسیون‌های قضایی و حقوقی و برنامه و بودجه مشخص خواهند شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام