سرمقاله

جشن زودهنگام بایدن یا رقابت شدید انتخاباتی؟!

محمد یوسفی آرامش

وظیفه امروز بسیج، مبارزه اقتصادی است
فرمانده پایگاه بسیج بیمه آسیا، وظیفه امروز بسیج را مبارزه اقتصادی و کمک به توسعه اقتصادی کشور اعلام کرد.
به گزارش روابط‏عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، مدیرعامل و فرمانده پایگاه بسیج بیمه آسیا در گردهمایی فرماندهان بسیج حوزه‏ها و پایگاه‏های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی که در سالن اجتماعات شرکت بیمه آسیا برگزار شد‏، وظیفه اصلی بسیج را مبارزه اقتصادی عنوان کرد.
فرمانده پایگاه بسیج بیمه آسیا در این گردهمایی، به ارائه گزارشی از فعالیت‏های پایگاه بسیج بیمه آسیا در شش‏ماهه نخست سال جاری پرداخت و افزود: 81 درصد برادران و 61 درصد خواهران شاغل در بیمه آسیا در تهران بسیجی هستند.
علیرضا زمانی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در این همایش‏، ضمن قدردانی از میزبانی بیمه آسیا و با اشاره به حادثه عاشورا، انتظار از بسیجیان را عمل و  برنامه‏ریزی به موقع در راستای وظایف و تکالیف بسیج عنوان کرد و گفت: با توجه به برنامه‏ریزی دشمن در راستای عملیات جنگ روانی، گردان‏های سایبری در فضای مجازی باید مستحکم و فعال باشند.
وی در ادامه به بررسی برنامه‏های انجام شده در سطح وزارتخانه، از قبیل برگزاری مسابقات قرآن، ورزشی و استقرار میز خدمت در مصلی تهران (محل برگزاری نماز‏جمعه) پرداخت و از پایگاه‏های فعال در برگزاری این برنامه‏‏ها تقدیر و تشکر کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام