EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 16 فروردین 1399   Saturday 4 April 2020

سرمقاله

کرونا و دگرگونی ارزش‌ها!

محمدعلی وکیلی

وزارت نیرو از راه اندازی و احداث کارخانجات تولید تجهیزات صنعت برق در منطقه آزاد اروند حمایت می کند.
همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی افزود، منطقه آزاد اروند در استان خوزستان ظرفیت فراوانی برای سرمایه گذاری دارد و این قابلیت را دارد تا بسیاری از تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنعت برق در این منطقه تولید شود.
معاون وزیر نیرو در جریان بازدید از شبکه توزیع برق خوزستان در آبادان، خرمشهر و اروند کنار افزود، از جمله صنایع مرتبط با صنعت برق که می تواند در منطقه آزاد اروند تولید گردد، تکنولوژی های مرتبط با توربین نیروگاه های بخار، گاز و برق آبی، کنتور های برق، تجهیزات شبکه های انتقال و توزیع برق و قطعات مرتبط با پست ها و ایستگاه های برق می باشند که منطقه آزاد اروند با جذب سرمایه گذاری می تواند به این عرصه ها ورود کند.
حائری که در جلسه مشترک با مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان، شرکت برق منطقه ای خوزستان، نمایندگان مردم شریف آبادان و خرمشهر و فرمانداران این شهر ها سخن می گفت تصریح کرد، خوزستان و منطقه آزاد پتانسیل تامین نیازهای تکنولوژیکی و تعمیراتی صنایع آب و برق کشور های حوزه خلیج فارس را دارد و منطقه آزاد اروند می تواند در این زمینه پیش قدم شود.
بر اساس این گزارش معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی روز گذشته برای بررسی عملکرد شرکت توزیع برق خوزستان و رسیدگی به چالش های پیش روی صنعت برق در خوزستان، از شهر های آبادان، خرمشهر، اروند کنار و روستاهای تابعه بازدید کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام