سرمقاله

بر مسند قضاوت صفر و یک

رضا دهکی

مرگ اگرچه رحمت عام خداوند است اما بی‏تردید نبودِ آدم‌هایی که همواره از آن‏ها به نیکی یاد می‏شود برای بازماندگان بسیار دشوار است. بابک غنایی از آن دسته هنرمندان عرصه رسانه بود که همواره با سختکوشی به عنوان مدیر فنی و هنری بار زیادی از دوش رسالت اطلاع‏رسانی و آگاهی‏بخشی روزنامه ابتکار، بر‏می‏داشت. بابک غنایی که بیش از یک دهه در کنار مجموعه روزنامه ابتکار فعالیت می‏کرد با کوله‏باری از تجربه، نقش همکار و البته برای عده زیادی از خبرنگاران نقش آموزگار را ایفا کرد و عجیب است از حکمت زمانه‌ای که برای چنین افراد پرخاطره‏ای چقدر زود دیر می‏شود. اندوه واژه کوچکی می‏شود در برابر مرگی بی‏رحم که البته حتما در آن حکمتی است از عهده فهم ما خارج.
بابک غنایی که مدت‏ها با بیماری دست و پنجه نرم می‏کرد همچنان با روحیه‌ای سرشار از عشق و امید به خانواده و فرزند کوچکش، حقارتِ نیستی را به استهزا گرفت. او در آخرین پست اینستاگرامی خود نوشت: «بالاخره روز موعود رسید، دارم میرم برای بزرگترین تغییر زندگیم. خواستم از همینجا دست تک تک شما رو که تا این مرحله به من روحیه دادید و با انرژی‏های مثبتی که برام فرستادید باعث شدید قویتر بشم ببوسم، از صمیم قلب دوستتون دارم، از کسانی هم که از من دلخوری و ناراحتی دارن می‏خوام حلال کنن ان‏شالله بعد از بهبودی کامل این ناراحتی‏ها را برطرف می‏کنم. از همینجا پای پدر و مادر، همسر عزیزتر از جانم، خواهرهای مهربانم را ‏می‌بوسم.
پسرم باراد را می‏پرستم...
چند ماه یا سال سخت پیش‏رو دارم امیدوارم با انرژی‏های مثبتتون بازم من رو حمایت کنید.»
و البته روز موعود بابکِ ابتکار رسید و او حالا برای ما اندوه به جا گذاشت. بابک عزیز رفت و تسلیت تنها کلام به جامانده برای خانواده صبور او خواهد بود. امید است که روح او در بارگاه ایزد یکتا قرین آمرزش شود و برای خانواده‏اش صبر را آرزومندیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام