سرمقاله

بدن‫های یخ‫ زده از وعده‫های پوچ

ژوبین صفاری

اولیاء دم و مصدومان حادثه تیراندازی پادگان نیروی هوایی بیشه کلا محمودآباد با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران و دادستان نظامی استان دیدار کردند.
حجت‌الاسلام احمدرضا پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران در این دیدار ضمن ابراز همدردی با اولیاء دم و مصدومان این حادثه اظهار کرد: آنچه رخ داد حقیقتاً تلخ و ناگوار بود و خویشتنداری شما در مواجهه با این موضوع ستودنی است چون اجازه ندادید عناصر ضدانقلاب و دشمنان قسم‏خورده نظام از آن به نفع خود بهره‌برداری کنند. این مقام قضایی خاطرنشان کرد: رسالت سازمان قضایی نیروهای مسلح کشف واقعیت و اجرای عدالت است و در این راه با هیچ‏کس تعارف و رودربایستی نداریم و نیروهای مسلح نیز از این امر مستثنی نیستند. وی افزود: مطمئن باشید بازپرس پرونده که خود فرزند شهید و فرد باتجربه‌ای است تمام توان خود را صرف رسیدگی به این پرونده خواهد کرد تا در کوتاه‏ترین زمان با دقت و کیفیت و در کمال بی‏طرفی به وظیفه شرعی و قانونی خود که اجرای عدالت است، عمل کنیم.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران در ادامه، ضمن استماع صحبت‌های مجروحان و اولیاء دم، به سوالات آنها پاسخ داد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام