سرمقاله

40 سال جنگ

رضا دهکی

ایرج ترابی، مدیر روابط‏عمومی شرکت فولاد مبارکه، در جمع مدیران روابط‏عمومی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه با اشاره به ظرفیت‌های روابط‏عمومی شرکت، اشتراک‌گذاری ظرفیت‌های موجود را میان روابط‏عمومی‌های گروه امکان‌پذیر خواند.
مدیر روابط‏عمومی فولاد مبارکه، هم‌افزایی روابط‏عمومی‌های شرکت‌های گروه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: برگزاری نشست‌های مشترک و مستمر موجب هم‌افزایی و پیشرفت می‌شود و چابکی را به سازمان برمی‌گرداند. چابکی زمانی حاصل می‌شود که دانش به‌روز باشد، کار با تجربه و عشق گره بخورد و کارکنان سازمان، در هر رتبه‌ای که هستند، همان‌گونه که خانواده خود را مدیریت می‌کنند، در سازمان نیز مدیریت را به منصه ظهور برسانند.
وی نظارت و مراقبت را از وظایف روابط‏عمومی‌ها دانست و تصریح کرد: وقتی بتوان این روحیه را در کنار تجربه و دانش قرار داد، بینش ایجاد می‌شود و اینجاست که سازمان رو به‌ پیشرفت و تعالی حرکت می‌کند و نقش روابط‏عمومی‌ها در این فرایند بی‌بدیل است.
مدیر روابط‏عمومی فولاد مبارکه، همراهی و همکاری نزدیک روابط‏عمومی‌های گروه را کارآمد خواند و گفت: همراه شدن مدیران ارشد سازمان‌ها با روابط‏عمومی‌ها در کمک به تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مدیران ارشد بسیار تاثیرگذار است و می‌توان اذعان کرد رشد هر سازمان متاثر از رفتار روابط‏عمومی آن سازمان است. اگر روابط‏عمومی سازمان نقش خود را به‌درستی ایفا کند، می‌تواند مسئله‌های ایجادشده برای سازمان را حل کند، در غیر این صورت خود به مسئله‌ای برای سازمان تبدیل می‌شود. استانداردسازی و توجه به دستورالعمل‌های ساختارمند در روابط‏عمومی و پیشرفت و توسعه در تمام عرصه‌ها در گروه فولاد مبارکه بر اساس سیاست‌های هدفمند شرکت اصلی هلدینگ است و با ادبیات یکسان و هماهنگ انجام می‌شود. همین امر نشان‌دهنده جهت‌دار بودن گروه است تا همگی متوازن، اصولی و همراه با هم حرکت کنیم.
وی ادامه داد: شرکت‌های تابعه فولاد مبارکه دارای ظرفیت‌‌های بسیار خوبی هستند که باید در فضای شرکت دیده شوند. انتظار داریم نظرات و پیشنهاد‌ها در این جلسات طرح شود و موفقیت‌ها در جمع فعالان روابط‏عمومی گفته و ظرفیت‌های شرکت‌های تابعه در شاخه‌های گوناگون ارائه تا اهداف مشترک پوشش داده شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام