سرمقاله

هیجان اقدامات مخرب

ژوبین صفاری

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در دیدار با همتای ایتالیایی خود بر ضررت تقویت و افزایش سطح همکاری‌های دو جانبه پلیس مواد مخدر ایران و ایتالیا تاکید کرد.
به گزارش ایرنا، سردار مجید کریمی در دیدار با «سالوادوره لاباربرا» افسر رابط جدید پلیس مبارزه با مواد مخدر ایتالیا در ایران به رابطه مطلوب و سازنده بین دو کشور در حوزه همکاری‌های پلیسی اشاره کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم از فرصت پیش آمده در مبارزه با قاچاق و ترانزیت مواد مخدر به موفقیت برسیم.
وی در ادامه به لزوم ارتقاء سطح همکاری‌های دوجانبه تاکید کرد و گفت: تقویت سطح همکاری‌های بین دو کشور از طریق تبادل تجربیات، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود، تا حد زیادی می‌تواند به مبارزه با قاچاق مواد افیونی در سطح منطقه و بین‌الملل کمک کند.
در ادامه ژنرال «فابیو برناردی»؛ افسر رابط پیشین مبارزه با مواد مخدر ایتالیا در ایران ضمن تقدیر و تشکر از رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا مبنی بر پذیرش درخواست ملاقات وی در شرایط شیوع ویروس کرونا، به رابطه نزدیک پلیسی بین دو اشاره کرد و افزود: خواهان افزایش سطح همکاری‌های دوجانبه با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در راستای مقابله با ترانزیت و قاچاق مواد مخدر در سطح بین‌الملل هستیم.
براساس این گزارش در این دیدار که به درخواست ژنرال فابیو برناردی و بر اساس اعلام وزارت امور خارجه کشورمان شگل گرفت، سالوادوره لاباربرا، به عنوان افسر رابط جدید مبارزه با مواد مخدر ایتالیا در ایران معرفی شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام