سرمقاله

چرا همیشه خوابیم؟

پیمان مولوی

شستشوی شبکه توزیع آب و پایش و نظارت بر کیفیت آب اولویت شرکت آبفا استان کرمانشاه است
کرمانشاه – کرمی - ابتکار : به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند ضمن بازدید و دیدار با پرسنل امور آبفا شهرستان هرسین اظهار داشت: بی شک یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی و همزمان شدن با شیوع بیماری کرونا، ما را با چالش ها و مشکلات عدیده ای روبرو ساخت، که تنها راه برون رفت از این مشکلات تلاش و همت دسته جمعی بود، اکنون با همت و تلاش شبانه روزی همکاران سخت کوش خود تا حدودی این مشکلات را پشت سر گذاشته و به ثبات و پایداری نسبی رسیده ایم که این خود نوید بخش افق های روشنی برای شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه می باشد، و باید دانست که برای رسیدن به برترین جایگاه همواره تلاش نمود و می توان با پشتکار و عزمی راسخ بر مشکلات فایق آمد.
کاکاوند در ادامه این بازدید با عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین دیدار و گفت و گو کرد. از جمله مسائل مطرح شده در این دیدار می توان به مسائل مربوط به تصفیه خانه آب اضطراری و تصفیه خانه فاضلاب شهر هرسین اشاره نمود. کنجوریان نیز ضمن قدردانی از خدمات مطلوب ارائه شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان، من جمله رفع مشکلات چندین ساله تصفیه خانه فاضلاب شهر هرسین، خاطر نشان کرد: از جمله مطالبات ما از شرکت آبفا، ایجاد شبکه توزیع آب شرب و شبکه جمع آوری فاضلاب جهت شهرک های تازه تاسیس در شهر هرسین می باشد که متاسفانه برخی از شرکت های تعاونی مسکن بدون هماهنگی با دستگاه های خدمات رسان نسبت به ساخت و ساز اقدام نموده و در حال حاضر ساکنین این مناطق از امکانات رفاهی همچون آب شرب سالم محروم می باشند. در ادامه این دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، به تشریح اقدامات انجام شده در شهرستان پرداخت و افزود: با توجه به اینکه در سنوات گذشته آب شرب شهر دچار کدورت شده بود، شستشوی شبکه توزیع آب و نظارت دقیق بر کنترل کیفیت آب شرب در دستور کار مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب این شرکت و همچنین امور آبفا شهرستان قرار گرفته و این مهم به طور مستمر در حال انجام است. علیرضا کاکاوند در خصوص مسئله مطرح شده توسط فرماندار شهرستان هرسین، افزود: در صورت دریافت نقشه از شرکت های تعاونی مسکن، اقدامات لازم از قبیل طراحی شبکه توزیع آب و شبکه جمع آوری فاضلاب و برآورد اعتبار لازم جهت انجام کار صورت خواهد گرفت، که در صورت تامین اعتبار اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.
کاکاوند در پایان هدف شرکت آبفا را انجام خدمات مطلوب و جلب رضایتمندی هر چه بیشتر مشترکین دانست و تاکید کرد که پرسنل خدوم شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه بی وقفه و با تمام توان در جهت رسیدن به این مهم گام بر خواهد داشت و در کنار مردم شریف استان کرمانشاه هستند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام