EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018

سرمقاله

رئیسی که نمی داند چه کند بهتر است برود

محمد صادق جنان صفت

غلامعلی میگلی نژاد از رانندگان بویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین درخواست کرد از پارک خودروهای خود در پیاده روهای شهر به ویژه پیاده رو خیابان صلح آباد خودداری کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهردار بندر بوشهر اظهار داشت: در ارتباط با خیابان صلح آباد دلیلی ندارد که با وجود پیاده روهای سنگفرش شده با عرض زیاد شاهد پارک وسایل نقلیه سنگین مانند تریلر و جرثقیل باشیم.
وی عنوان کرد: معبر پیاده کارکرد خاص خود را دارد و نباید در این محل شاهد تخلف برای پارک خودروهای سنگین باشیم زیرا این موضوع جز هدر رفتن سرمایه های عمومی نتیجه دیگری در برندارد. میگلی نژاد بیان داشت: در این راستا در حاشیه خیابان صلح آباد ایجاد یک باند کند رو تعریف شده که هم محلی برای پارکینگ وسایل نقلیه باشد و ماشین های سواره ای که قصد استفاده از آن دارند بتوانند از باند تعریف شده استفاده کنند. وی یادآور شد: در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهر بوشهر در برخی از نقاط خیابان صلح آباد که از فضای مناسب برخوردار هستیم اقدام به ایجاد فضای سبز خواهیم کرد. وی همچنین با اشاره به احداث سرویس بهداشتی در سطح برخی از خیابان های شهر بوشهر گفت: برای این پروژه اعتبار لازم پیش بینی شده و در هر قسمتی که زمین مورد نیاز موجود باشد و احداث سرویس در آن مکان ضرورت داشته باشد اقدام به احداث سرویس بهداشتی خواهیم کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام