EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018

سرمقاله

رئیسی که نمی داند چه کند بهتر است برود

محمد صادق جنان صفت

لی اولیویرا گلر بزریلی تیم سپاهان با صلاحدید زلاتکو کرانچار قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد تا طلایی پوشان هنوز فصل به پایان نرسیده به فکر بستن تیمی قدرتمند برای لیگ هفدهم باشند.
به گزارش ورزش سه، لی اولیویرا گلر برزیلی تیم سپاهان که در ابتدای فصل انتقادهای زیادی از او در میان هواداران سپاهان و پیشکسوتان این تیم وجود داشت، در هفته های اخیر نمایش های چشم گیری ارائه داده و به چهره ای مطمئن درون چارچوب دروازه بدل شده است.نمایش های خوب گلر برزیلی سپاهان سبب شد تا با درخواست کرانچار قرارداد او به مدت یک فصل دیگر هم تمدید شود.
با توجه به اینکه کرانچار هنوز قرارداد خود را برای فصل آتی نهایی نکرده است، با این اتفاق می توان تشخیص داد که این سرمربی کروات نیز در سال آینده کار خود را در تیم سپاهان ادامه خواهد داد و انتظار حضور قدرتمندی از آنها در بازار نقل و انتقالات می رود.
سپاهان که عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر را یدک می کشد، دو سالی می شود که با مشکلات زیادی مواجه شده است و در فصل جاری با توجه به تغییر نسلی که در این تیم اتفاق افتاده، تا حدودی به روند موفقیت بازگشته است و امیدوار است که با قرار گرفتن در سکوی چهارم لیگ برتر بتواند به رقابت های آسیایی نیز بازگردد.
حضور در پنجره تابستانی و جذب ستاره ها در اولویت این باشگاه اصفهانی است که با انجام بازی ها در ورزشگاه نقش جهان شکل و شمایل متفاوتی به خود گرفته و
می خواهد با مربی با تجربه اش مدعی جدی قهرمانی در فصل آینده باشد.
حفظ سرور چپاروف و استخدام یک مدافع وسط تراز اول، یک دفاع راست، یک هافبک دفاعی در سطح ملی و همینطور اضافه شدن یک مهاجم هدف در کنار مسعود حسن زاده می تواند اولویت خریدهای سپاهان برای لیگ هفدهم باشد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام