EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018

سرمقاله

رئیسی که نمی داند چه کند بهتر است برود

محمد صادق جنان صفت

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر پیگیری و حل مشکلات کارکنان واحدهای عملیاتی اقماری این شرکت در اسرع وقت تاکید کرد .
قباد ناصری که به همراه اعضای هیات مدیره و روسای بخش های مختلف این شرکت جهت بازدید از مجتمع صنعتی فرآورش نفت قلعه نار در آن منطقه حضور یافته بود ، وضعیت و فرآیند تولید را مشاهده و بررسی نمود . وی ضمن بررسی وضعیت تولید و شنیدن مسایل فنی و مشکلات مربوط به تولید از این مخزن نفتی از زبان مسئولان کارخانه ، با پرسنل بخش های مختلف این مجتمع نیز دیدار و گفت وگو کرد . ناصری ضمن ابراز خوشوقتی از حضور در جمع صمیمی کارکنان از خدمات و زحمات آنان در تثبیت تولید نفت و دستیابی به سقف تولید تعهد شده قدردانی و این زحمات را مصداق بارزی بر همت جمعی مبنی بر تحقق بخش تولید در اصل اقتصاد مقاومتی دانست . وی در ادامه از بخش های مختلف کمپ اقامتی و رفاهی کارکنان بازدید کرد و ضمن شنیدن نواقص و مشکلات کارکنان طی دستوراتی به مسئولان مربوطه بر رفع مشکلات کارکنان واحدهای عملیاتی اقماری در
کوتاه ترین زمان با توجه به توانمندی های داخلی تاکید کرد . وی همچنین با اشاره به اینکه کارکنان واحدهای عملیاتی در مدت زمان حضور در مجتمع از خانواده خود دور هستند و این موضوع موجب استرس و ناراحتی هایی برای آنها می شود بر گسترش امکانات فرهنگی و ورزشی در این واحدها جهت افزایش روحیه نشاط و شادابی پرسنل تاکید کرد .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام