EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018

سرمقاله

رئیسی که نمی داند چه کند بهتر است برود

محمد صادق جنان صفت

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از احتمال کلاهبرداری نسبت به طرح ثبت نام و راه اندازی سامانه‌های نامزدهای ریاست جمهوری خبر داد.
به گزارش میزان، سرهنگ محمدرضا اکبری در خصوص احتمال کلاهبرداری نسبت به طرح ثبت نام و راه اندازی سامانه‌های نامزدهای ریاست جمهوری، اظهار داشت: با توجه به سفرهای مکرر نامزدهای انتخاباتی به استان‌های مختلف و طرح ثبت نام و راه اندازی سامانه کارانه و یا کارورزی و نیز افزایش چند برابری یارانه‌ها احتمال سوء استفاده کلاهبرداران از این موضوع متصور است. وی با بیان اینکه تاکنون در مورد این شیوه، کلاهبرداری موردی اعلام نشده است، به شهروندان توصیه کرد: از ارائه هرگونه اطلاعات همانند رمز دوم کارت و پرداخت وجه در سامانه‌های غیر رسمی و سامانه هایی که هیچ گونه شناختی نسبت به آن ندارند، خودداری
کنند.
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: هموطنان جهت صحت و سقم سایت از طریق کانال‌ها و مبادی رسمی و نیز مراجعه به دفاتر نمایندگی کاندیدا‌ها می‌توانند اطلاعات لازم را کسب کنند.
اکبری گفت: فرصت طلبان با راه اندازی سایت‌های مشابه سایت مورد نظر کاندیدا‌ها با گرفتن اطلاعات و مشخصات شخصی افراد امکان هر گونه سوء استفاده را فراهم می‌کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام