EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018

سرمقاله

رئیسی که نمی داند چه کند بهتر است برود

محمد صادق جنان صفت

پیگیری مسئولان استقلال آنها را به این نتیجه رسانده که دلالی با عنوان مدیربرنامه، بازیکنان را هوایی کرده‌ است.
به گزارش تسنیم، استقلال در نیم فصل دوم فصل گذشته نتایج درخشانی با استفاده از بازیکنان جوان خود گرفت، تا جایی که در پایان فصل نایب قهرمان شد و در لیگ قهرمانان آسیا هم از گروه خود صعود کرد. این نتایج باعث شد علیرضا منصوریان خواستار تمدید قرارداد یازده بازیکن خود شود. امید ابراهیمی، بهنام برزای، جابر انصاری، سیدمجید حسینی، کاوه رضایی، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید نورافکن، مجتبی حقدوست، علیرضا سیار، رابسون و ارشیا بابازاده بازیکنانی هستند که قراردادشان این فصل به پایان رسید. منصوریان از بین این نفرات یازده بازیکن را به ترتیب اولویتی که تعیین کرده، می‌خواهد.
باشگاه استقلال امیدوار بود بدون دغدغه‌ قرارداد بازیکنانی که تا سال گذشته خیلی مطرح نبودند، تمدید کند، اما مسائلی باعث شده که تمدید قرارداد آنها به تاخیر بیفتد. برخی از بازیکنان درخواست‌های عجیبی از باشگاه کرده که نمونه‌اش افزایش چند برابری قرارداد است. برخی از بازیکنان هم اعلام کرده‌اند که مسئولان باشگاه باید با مدیربرنامه‌های‌شان جهت تمدید قرارداد صحبت کنند. این پیغام‌ها با تعجب استقلالی‌ها به خصوص منصوریان روبه‌رو شده است. مسئولان باشگاه با پیگیری‌های خود متوجه شدند که پای برخی از دلال‌ها در میان بوده و آنها بازیکنان را هوایی کرده‌‌اند.
ظاهرا یکی از دلال‌ها با برخی از بازیکنان تماس گرفته و به آنها گفته‌اند که نباید به راحتی قراردادشان را تمدید کنند، چرا که ارزش آنها بیشتر از اینهاست و هر تیمی که بخواهند بروند، قرارداد چند برابر استقلال دریافت می‌کنند. بازیکنان جوان هم تحت تاثیر این صحبت‌ها قرار گرفته‌اند و برای تمدید قرارداد خود دست دست می‌کنند. مسئولان استقلال متوجه شده‌اند که این فرد با یکی دو بازیکن مطرح استقلال هم ارتباط گرفته و کاری کرده‌ که بازیکنان مذکور برای تمدید قراردادشان روی خوش نشان ندهند. مسئولان استقلال اعلام کرده‌اند اگر این شرایط ادامه داشته باشد، قید برخی از بازیکنان را می‌زنند. پیگیری‌های استقلالی‌ها آنها را به این نتیجه رسانده که پای یکی از دلال‌ها در برخی از پرونده‌های بدهی بازیکنان خارجی پیشین استقلال هم دیده شده است. این حرف‌ها در حالی مطرح شده که گفته می‌شود مسئولان باشگاه پرسپولیس هم از کارهای یکی از این دلال‌ها آشفته هستند و حتی اعلام کرده‌اند مانع حضور او در باشگاه برای مذاکره خواهند شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام