EBTEKAR NEWSPAPER
یکشنبه, 06 خرداد 1397   Sunday 27 May 2018

سرمقاله

خاورمیانه و هیولای مداخله خارجی

جهانبخش محبی نیا

گروه سیاسی – مراسم یک سالگی «فارس پلاس» یکی از زیر مجموعه‌های رسانه‌ای خبرگزاری فارس دیروز در حالی برگزار شد که چهره‌های جالب توجهی در آن کنار یکدیگر نشستند.
عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما و عضو جریان اصولگرای جبهه نیروهای مردمی انقلاب (جمنا)، سید حسین نقوی حسینی، نماینده اصولگرای مجلس دهم، حمید رسایی، نماینده عضو جبهه پایداری مجلس نهم و وحید ایمانی، مجری برنامه تلویزیونی «ثریا» روی صندلی‌هایی نشستند که در کنار آن‌ها چهره‌هایی مثل حسام نواب صفوی و بهنوش بختیاری بازیگر سینما و البته امیرحسین مقصودلو(تتلو) خواننده غیرمجازی که در دوران انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، دیدارش با سید ابراهیم رئیسی، کاندیدای اصولگرایان در این انتخابات حاشیه‌ساز شده بود، دیده می‌شدند.
در این مراسم، حامد طالبی، مدیر فارس پلاس که چندی پیش برای احضار چند ساعته‌اش با هشتگ‌های حمایتی و البته نه چندان پرشمار اصولگرایان در فضای مجازی برای «آزادی»‌اش مواجه شده بود، گزارشی از عملکرد این کانال رسانه‌ای در فضای مجازی ارائه داد.
ضرغامی، یک طرفدار پر و پا قرص!
عزت‌الله ضرغامی رئیس پیشین سازمان صداوسیما که خود امروز در فضای مجازی بسیار فعال است، نیز طی سخنانی خود را مشتری پر و پا قرص این کانال مجازی دانست. وی در میان سخنانش به حضور تتلو و بهنوش بختیاری در مراسم اشاره کرد و درباره حضورش در فضای مجازی گفت: ایشان تواضع بسیاری دارند و من روزی می‌خواستم سوار هواپیما بشوم و در آنجا آقای مقصودلو را دیدم و یاد دیدار و تقاطع آقای رئیسی افتادم که در این باره توضیح داد. همچنین خانم بختیاری روحیه‌ای شبیه به فارس پلاس دارند.
آشتی بهنوشیا و تتلیتی‌ها
بهنوش بختیاری هم در این مراسم طی سخنانی گفت: در عمرم چنین جایی حضور نداشتم و به این شکل از من تقدیر نشده بود. وی که برای تقدیر شدن همزمان با امیرحسین مقصودلو روی سن رفته بود، از آشتی با او سخن گفت و اضافه کرد: من با تتلو خیلی وقت است که آشتی کرده‌ام و خوشحالم که او هم فردی است که عقایدش را بیان می‌کند. اشاره بهنوش بختیاری به درگیری‌هایی است که طرفداران این دو نفر در فضای مجازی داشتند و تحت عنوان «تتلیتی‌ها» (طرفداران امیرحسین مقصودلو) و «بهنوشی‌ها» (طرفداران بهنوش بختیاری) علیه یکدیگر می‌نوشتند. بختیاری همچنین گفت: سال گذشته یک روزنامه توهین‌های وحشتناکی به من کرد اما من نتوانستم جواب توهین هایشان را بدهم. در این میان از خبرگزاری فارس تشکر می‌کنم که در این زمینه حمایت کرد، آن هم در حالی که هیچکدام از هنرمندان از من دفاع نکردند. حضور امروز من در اینجا به منزله این است که بگویم ما اهل یک خانواده هستیم.
تقدیرهای عجیب فارس پلاسی!
در مراسم جشن اولین سالگرد فعالیت فارس پلاس، از بهنوش بختیاری به پاس فعالیت‌های موثر در فضای مجازی و آتش به اختیار بودنش!! و همچنین امیرحسین مقصودلو (تتلو)  به دلیل ظرفیت بالایش در تحمل تخریب!!، حامد مدرسی به پاس تقدیر از اقدام اخیر موشکی اخیر سپاه پاسداران در هدف قرار دادن مقر داعش، احمد بحری از محیط بانان کشور به پاس تلاشش در انعکاس نگرانی درخصوص انقراض طبیعت، وحید ایمانی مجری تلویزیون به دلیل سوالات صریح از مسئولان و مدیران کشور، محسن مقصودی تهیه‌کننده و مجری ثریا برای پیگیری مطالبات مردم و تحمل هجمه‌های مختلف، حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون برای پیگیری حقوقی و مطالبه حق ملت ایران (اشاره به پستش در فضای مجازی درباره ادعای ایجاد اجماع در وکلای بین‌المللی برای بستن شبکه ماهواره‌ای فارسی 1)، زهرا خوشاب مجری باشگاه خبرنگاران جوان به دلیل تحمل واکنش منفی وزیر مسکن عباس آخوندی، امیر سرکرده کارشناسان هواشناسی به دلیل صراحت کلامش، سکینه خدابنده‌لو پرچم‌دار تیم ورزشی ایران در المپیک ریو به پاس داشتن حجاب برتر، سید عزت‌الله ضرغامی به پاس ایستادگی در مقابل انتقادات و سجاد رضایی دانش‌آموز اصفهانی به پاس صداقت در کلام تقدیر به عمل آمد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام