EBTEKAR NEWSPAPER
سه شنبه, 04 اردیبهشت 1397   Tuesday 24 April 2018

سرمقاله

آقای روحانی راه سوم ارزی نداریم

محمد صادق جنان صفت

مدیر عامل شرکت برق منطقه‏ای خوزستان و تعدادی از معاونان در سفر یک روزه از امور بهره برداری ناحیه مارون بازدید و در جریان فعالیت‌های این ناحیه قرار گرفتند .
محمود دشت بزرگ در این سفر از پست‌های برق ایذه 1 ، موقت میانگران و باغملک، در امور بهره برداری ناحیه مارون بازدید و درجریان مشکلات پست ها و خطوط برق این ناحیه قرار گرفت و دستورهای لازم را جهت پایداری برق در این ناحیه برای تابستان 96 صادر کرد . در این بازدید رضا محمدیان مدیر امور
بهره برداری ناحیه مارون گزارشی از مهمترین اقدام‌های انجام شده و مشکلات ناحیه ارائه داد. وی در ادامه، پس از این بازدیدها در نشست با فرماندار ایذه ضمن قدردانی از فرمانداری در پیگیری زمین‌های مورد نیاز جهت احداث پست برق در منطقه جهت تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکان اظهار داشت: وضعیت کنونی و پایداری شبکه انتقال و فوق توزیع در این منطقه مطلوب است که با احدث پست 132 کیلوولت میانگران پایداری برق در شهرستان و حومه افزایش می یابد و موجب رونق صنایع و دیگر فعالیت ها در این منطقه می گردد. در این جلسه محسن بیرانوند فرماندار ایذه از فعالیت‌های برق منطقه ای خوزستان در ایذه تقدیر کرد و اعلام آمادگی کرد که برای احداث پروژه‌های برق آمادگی کامل وجود دارد تا موانع احتمالی در تصرف زمین ها و موانع دیگر برداشته شود. همچنین در این جلسه، زمین مورد نیاز برای احداث پست دائم 132 کیلوولت میانگران توسط نجاتی پورمالک زمین با صرف نظر کردن از قیمت واقعی، آن را به نرخ اندک و با نیت انجام امورخیر برای شهرستان ایذه در اختیار برق منطقه ای خوزستان قرار داد گفتنی است در این سفریک روزه معاون طرح‌های توسعه برق، معاون برنامه ریزی و تحقیقات، معاون بهره برداری، مدیریت بهره برداری انتقال و مجری پست‌های 132 کیلوولت شرکت، مدیرعامل را همراهی می کردند. شایان ذکر است، ناحیه مارون شامل شهرستان‌های رامهرمز ، ایذه ، باغملک ، هفتگل ، میداوود ، دهدز ، صیدون، قلعه تل ، کارخانه‌های سیمان خوزستان ،کارون و نیز تاسیسات پتروشیمی و نفتی مارون،کارون و کریت کمپ و دارای 18 پست است که شش پست انتقال(شهید دقایقی، 400 باغملک ، کریت ، مارون اصلی، پتروشیمی مارون و گاز شهید محمدی) و 12 پست فوق توزیع (رامهرمز 1 ، هرمز ، باغملک ، ایذه ، هفتگل ، مارون 1 و 3، موبیل میداوود ، موبیل ایذه، موبیل میانگران ،کلیدخانه دشت لاله و کلید خانه چم ریحان ) می باشد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام