EBTEKAR NEWSPAPER
یکشنبه, 03 تیر 1397   Sunday 24 June 2018

سرمقاله

در مسیر پیروزی

علیرضا صدقی

با لغو دیدار سوپرجام 30 تیر به خاطر برگزاری اولین دربی اروپایی در آلمان، سازمان لیگ برتر برای برگزاری قطعی این بازی مجبور به تغییر برنامه های دو هفته ابتدایی لیگ هفدهم شد.
تغییر زمان دربی دوستانه استقلال و پرسپولیس و تاکید دو باشگاه بر انجام این بازی با وجود فشردگی برنامه های سازمان لیگ به خصوص در برگزاری سوپرجام باعث شد تا اختلاف نظراتی میان طرفین رقم بخورد گرچه در نهایت حرف سرخابی ها در برگزاری دربی آلمان برای درآمدزایی به کرسی نشست تا سازمان لیگ چاره ای در تغییر زمان بازی ها در هفته‌های ابتدایی برای سوپرجام نداشته باشد.
در شرایطی که مسئول کمیته برگزاری سازمان لیگ اعلام کرده بود سوپرجام روز چهارم مردادماه و یک روز قبل از آغاز رسمی لیگ برتر در دوره هفدهم خواهد بود حالا خبر می رسد دیدار تیم های پرسپولیس و نفت به خاطر حضور در این دیدار با تغییراتی در دو هفته اول و دوم روبرو خواهد شد که متعاقب آن چند بازی به تعویق می افتد.
طبق برنامه جدید در هفته اول تیم های پرسپولیس و نفت مقابل رقبای خود با 72 ساعت تعویق به میدان خواهند رفت به شکلی که رویارویی قهرمان لیگ با فولاد همچنین نفت با سپیدرود به جای پنجشنبه 5 مردادماه به یکشنبه 8 مردادماه موکول خواهد شد تا به این ترتیب بازی‌های هفته دوم این تیم ها نیز با تغییراتی روبرو شد.
در هفته دوم این چهار تیم به جای مصاف در روز پنجشنبه 12 مردادماه و هم زمان با سایر بازی ها روز جمعه 13 مردادماه به میدان خواهند رفت تا جدال سپیدرود با سیاه جامگان در رشت، تراکتورسازی با پرسپولیس در تبریز و فولاد با نفت در اهواز با 24 ساعت تعویق روبرو شود.
هفته اول لیگ برتر دوره هفدهم
تاریخ قبلی؛ پنجشنبه 5 مرداد 1396
*پرسپولیس فولاد خوزستان
*نفت تهران سپیدرود رشت
تاریخ احتمالی؛ یکشنبه 8 مرداد 1396
*پرسپولیس فولاد خوزستان
*نفت تهران سپیدرود رشت
هفته دوم لیگ برتر دوره هفدهم
تاریخ قبلی؛ پنجشنبه 12 مرداد 1396
*سپیدرود رشت سیاه جامگان مشهد
*تراکتورسازی تبریز پرسپولیس
*فولاد خوزستان نفت تهران
تاریخ احتمالی؛ جمعه 13 مرداد 1396
*سپیدرود رشت سیاه جامگان مشهد
*تراکتورسازی تبریز پرسپولیس
*فولاد خوزستان نفت تهران


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام