EBTEKAR NEWSPAPER
یکشنبه, 06 خرداد 1397   Sunday 27 May 2018

سرمقاله

خاورمیانه و هیولای مداخله خارجی

جهانبخش محبی نیا

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شناخت افراد در فضای مجازی، خواندن بیوگرافی‌های کوتاه یا مشخصات آن‌ها است. با وجود اینکه از ماه‌های گذشته کاربران سرویس پیام‌رسان تلگرام خواهان اضافه کردن ویژگی بیو به این اپلیکیشن بودند اما متاسفانه خبری از آن در آپدیت‌های متعدد تلگرام نبود.
بنابراین برای دسترسی به این قابلیت باید از تلگرام‌های غیر رسمی استفاده می‌کردید. ولی اکنون با توجه به گزارش‌های منتشر شده، به زودی قابلیت بیوگرافی به تلگرام اضافه خواهد شد. تصاویر به دست رسیده نشان می‌دهند برای دسترسی به این ویژگی کافیست به بخش EdiProfile تلگرام رفته و در قسمت Abouبیوگرافی کوتاهی که دوست دارید، اضافه کنید. همچنان معلوم نیست قابلیت بیو چه زمانی و با کدام آپدیت به تلگرام خواهد آمد اما فعلا می‌دانیم که این ویژگی تنها در t.me و اینستاگرام (احتمالا برای بعضی نسخه‌های بتا) نمایش داده می‌شود. با این بروزرسانی، تلگرام هم به جمع پیام‌رسان‌هایی که دارای قابلیت بیو هستند، می‌پیوندد.
بد نیست بدانید پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام، هفته گذشته تایید کرد تا پایان تابستان امسال شاهد اضافه‌سازی مرکز اعلان‌ها به تلگرام خواهیم بود؛ وقتی که یکی از کاربران توییتر از دورف در مورد نبود یک مرکز اعلان‌ها برای مطلع شدن از منشن‌ها پرسید، دورف در پاسخ به وی گفت که از این مشکل آگاه است و برای برطرف کردن آن چاره‌ای خواهد اندیشید.
منبع: دیجیاتو


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام