EBTEKAR NEWSPAPER
یکشنبه, 31 تیر 1397   Sunday 22 July 2018

سرمقاله

کوره مذاب مشروعیت نظام

جهانبخش محبینیا

هنوز هم گزارش‌ها از زمان عرضه اندروید O چندان دقیق نیستند. با این حال به نظر می‌رسد که گوگل تصمیم دارد در ماه آگوست این نسخه از سیستم عامل اندروید را به شکل نهایی شده به دست کاربران برساند اما هنوز هم مشخص نیست که غول جستجو دقیقاً در چه روز قصد انجام چنین کاری را دارد.
«دیوید روداک» از وب سایت «اندروید پلیس» می‌نویسد که با توجه به اطلاعات قابل استنادی که از داخل شرکت گوگل به دست آورده، اینطور به نظر می‌رسد که غول جستجو تصمیم دارد در روز ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) نام نهایی اندروید O را بیان کند.
این در حالی ‌است که «اوان بلس»، خبر می‌دهد که اندروید O نیز در همان حوالی ۲۱ آگوست و در همان هفته پس از آن روز (۲۱ آگوست دوشنبه و اولین روز کاری هفته است) عرضه خواهد شد. به هر حال می‌دانیم که احتمالاً در اواخر مرداد ماه تا اوایل شهریور ماه، گوگل می‌خواهد اندروید O را معرفی کند. اما سوال مهم‌تر اینجاست که چه کاربرانی آن را دریافت خواهند کرد؟ احتمالاً خودتان پاسخ را می‌دانید: کاربران پیکسل و نکسوس که درصد بسیار کوچکی از اکوسیستم اندروید را تشکیل می‌دهند.
با این حال روند عرضه نسخه‌های جدید اندروید از سوی شرکت‌های تولید کننده موبایل نیز در سال‌های اخیر افزایش اندکی داشته و باید انتظار داشت تا چند ماه پس از عرضه، بیشتر پرچمداران سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ به اندروید نسخه ۸ اندروید آپدیت شوند.
منبع: دیجیاتو


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام