سرمقاله

امید دادن با روش‫های اعتمادسوز!

محمدعلی وکیلی

سکینه الماسی نماینده دیر،کنگان،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با تکذیب مطالبی که به تازگی به نقل از وی در فضای مجازی منتشر شده است، آن را «یک حرکت هدایت شده و با هدف تخریب شخصیت» خویش توصیف کرد.
سکینه الماسی در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به پخش مطلبی به نقل از وی در فضای مجازی در اهانت به ساحت امام حسین(ع) گفت: «این مطلب کذب محض است و عده ای به صورت هدایت شده و برای تخریب شخصیت این مطلب را به نقل از من منتشر
کرده اند.» وی افزود: «در مطلب مذکور عنوان شده که من در مجلس شورای اسلامی سخن گفته ام. مگر می شود من در صحن علنی مجلس چنین سخنانی گفته باشم و کسی آن را نشنیده باشد؟!،» الماسی یادآوری کرد که نطق نمایندگان در نشستهای علنی مجلس طبق قانون همواره به صورت زنده از رادیو پخش می شود و رسانه ها نیز آن را پوشش خبری می دهند. این نماینده مجلس گفت: «اخیرا عده ای برخی مطالب علیه من مطرح می کنند که این مطالب کاملا کذب است و کاملا مشخص است که به قصد تخریب این مطالب را بیان می کنند.»
از روز یکشنبه مطلبی بطور گسترده از سوی منابع ناشناس به نقل از سکینه الماسی نماینده دیر و کنگان مبنی بر اهانت به ساحت امام حسین(ع) و عزاداریهای ماه محرم در فضای مجازی پخش و اینگونه وانمود شده که این مطالب در مجلس مطرح شده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام