EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 31 شهریور 1397   Saturday 22 September 2018

سرمقاله

چه می‌شود و چه باید کرد؟

محمدعلی وکیلی

شهرام شاهکار، مدیر اجرایی اسنپ، در پاسخ به اتهامات اخیر در مورد شرکت تاکسیرانی اسنپ بیانیه‌ای رسمی منتشر کرد.
به گزارش ایلنا، 23 شهریور امسال دختر 27ساله‌ای درخواست اسنپ می‌کند تا به فرودگاه برود او که برای مداوا به تهران آمده‌ بود در دام راننده‌ای افتاد که افکار شیطانی در سر داشت. محمد راننده‌ای است که هر چقدر این دختر جوان التماس کرد که کاری با او نداشته‌باشد اما او گوشش به این حرف‌ها بدهکار نبود و بدون اینکه به عاقبت این کار فکر کند، نقشه سیاهش را به اجرا
گذاشت.
حالا با گذشت 28روز مدیر اجرایی اسنپ با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تا اطلاع ثانوی، فرآیند ثبت‌نام رانندگان در سطح شهرها متوقف شده تا تمام مراحل جذب رانندگان بار دیگر با دقت ارزیابی شود.
صدها هزار راننده معتمد به دنبال کسب روزی هستند
شاهکار خطاب به شهروندان، خانواده اسنپ و مسافران نوشته است: اینجانب بابت خبر ناخوشایند اخیر مبنی بر حادثه‌ای که در یکی از سفرهای اسنپ اتفاق افتاده است عمیقا متاسف و ناراحتم و به شما یقین می‌دهم که اسنپ در هر شرایطی کنارتان می‌ایستد. ما در مسیر شفاف‌سازی دلایل بروز این اتفاق ناگوار، به دستگاه‌های انتظامی و قضایی کشورمان اطمینان کامل داریم و همانند گذشته، نهایت همکاری را برای روشن شدن حقیقت با دستگاه‌های مذکور خواهیم داشت. او با بیان اینکه اسنپ تاکنون بیش از ۱۰۰میلیون سفر موفق را در صحت کامل به انجام رسانده است، تاکید کرد که صدها هزار همراه (راننده) معتمد، مسئول و سخت‌کوش از طریق این سامانه به خدمات‌رسانی و کسب روزی می‌پردازند. مدیر اجرایی اسنپ تصریح کرد: امنیت کاربران مسافر و راننده اسنپ، همیشه مهمترین اولویت ما بوده است، آنقدر که رخ دادن حتی یک حادثه ناگوار را در بین میلیون‌ها سفر موفق، نمی‌پذیریم. اسنپ باید امن‌ترین سرویس هوشمند حمل و نقل در ایران باشد، و هیچ باوری غیر از این برای ما مورد قبول نیست.
تایید هویت هر راننده از سوی ۳ ناظر
به عقیده شاهکار، متهم این حادثه با سوءاستفاده از اطلاعات و هویت فردی دیگر موفق به فریبکاری شده و در فرآیند تایید صلاحیت راننده در اسنپ تخطی کرده است. بنابراین ما برای بالا بردن هرچه بیشتر امنیت سفرها، اقداماتی فوری و جدی را در دستورکار خود قرار داده‌ایم. از این پس، تایید هویت هر راننده از سوی ۳ ناظر و کارشناس با تجربه و متخصص اسنپ به طور مجزا صورت می‌گیرد.
او تاکید کرد: همه شما عزیزانی که در این مدت با نظرها، انتقادها و محبت خود کمبودها و ضعف‌های موجود را گوشزد کرده‌اید، به ما امید می‌دهید تا در مسیر بهبود این سامانه با قدرت بیشتری گام برداریم. من و سایر همکارانم همواره در تعامل مستقیم و مستمر با مقامات مسئول، برای ارتقا و بهبود امنیت سرویس اسنپ بوده و خواهیم بود. شاهکار تاکید کرد: اطمینان می‌دهم که به‌زودی اطلاعات کامل‌تری در این‌باره به شما ارائه خواهد شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام