EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 30 مهر 1397   Monday 22 October 2018

سرمقاله

گروه اقتصادی منسجم دولت با گرایش نامشخص

محمدصادق جنان صفت

علی دایی قصد دارد با همراهی اهالی فوتبال و فدراسیون پس از اخذ مجوزهای قانونی با اعلام شماره حسابی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و جامعه فوتبال و ورزش کشور کند.
به گزارش وب سایت نود، یکی از تصمیمات جلسه علی دایی با مهدی تاج ادای دین و همراهی جامعه فوتبال کشور با حادثه دیدگان زلزله غرب کشور و کرمانشاه بود. دایی که در پی زلزله در ورزقان و آذربایجان با حضور در مناطق زلزله زده و برخی اقدامات تلاش هایی برای کمک به زلزله زدگان داشت و اقدامات انجام شده را پنهان نگه داشت در جلسه با تاج اعلام کرد بنده قصد دارم برای جمع آوری کمک های مردمی و اقدامات حمایتی جامعه فوتبال دست بکار شوم و اگر فدراسیون فوتبال هم بنده را در این مسیر همراهی کند بهتر خواهد بود چرا که می خواهم این اقدامات کاملا قانونی و با اخذ مجوز باشد و فدراسیون می تواند در اخذ مجوز و سایر اقدامات بنده را همراهی کند. تاج هم از این پیشنهاد استقبال کرده و تاکید کرد وقتی شما پرچمدار این جریان خیرخواهانه باشید تردید ندارم همه باشگاههای لیگ برتر و همه پیشکسوتان و اهالی فوتبال و حتی ورزشکاران دیگر رشته ها شما را همراهی خواهند کرد و اتفاق بزرگی در نهایت رقم خواهد خورد و تردید نکنید فدراسیون هم از تمام ظرفیت ها در این مسیر استفاده خواهد کرد.
رایزنی های علی دایی آغاز شده و بسیاری از ورزشکاران نامدار برخی رشته های ورزشی با آگاهی از این تصمیم دایی اعلام داشته اند با تمام وجود در این کار خیرخواهانه مشارکت کرده و از توان خود استفاده خواهند کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام