EBTEKAR NEWSPAPER
چهارشنبه, 03 بهمن 1397   Wednesday 23 January 2019

سرمقاله

کشتی طوفان‌زده مطبوعات

علیرضا صدقی

 تبریز - ماهان فلاح: مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز بر اهمیت اجرای هر چه بیشتر برنامه‌های فرهنگی و مشارکت شهروندان در توسعه برپایی این اقدامات تاکید کرد.
علی مدبر پارک های تبریز را یکی از برجسته‌ترین فضاها برای فعالیت‌های فرهنگی عنوان کرد و گفت: برنامه‌ریزی جهت برپایی نمایشگاه‌های گل و گیاه، مسابقه‌های فرهنگی، جشنواره‌های شهروندی و... از این پس مهم ترین رویکردهای فرهنگی در این مجموعه است. مدبر با اشاره به ضرورت مشارکت‌دهی هر چه بیشتر شهروندان در اجرای این برنامه‌ها، اظهار داشت: بی‌شک آرمان دست یافتن به شهری آباد و زیبا بدون حضور مستمر شهروندان تحقق
نمی یابد. وی خاطرنشان کرد: دو مقوله‌ زیباسازی و فضای سبز با تلفیق مناسب در کنار یکدیگر می توانند جلوه‌ هایی منحصربفرد را در سطح شهر رقم بزنند. مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز این اقدام را امری خوش یمن در رویداد تبریز 2018 دانست و گفت: بدون تردید در تبریز 2018 توجه به زیبایی و طراوت شهری و پدید آوردن منظری بدیع، بسیار مثمرثمر است. مدبر خاطرنشان کرد: با توسعه و ادغام دو سازمان زیباسازی و فضای سبز، از این پس فعالیت‌های این حوزه نیز گسترش پیدا کرده و طیف وسیع تری از برنامه‌های شهر و شهروندی را در بر می گیرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام