EBTEKAR NEWSPAPER
چهارشنبه, 03 بهمن 1397   Wednesday 23 January 2019

سرمقاله

کشتی طوفان‌زده مطبوعات

علیرضا صدقی

سرمربی تراکتور سازی به احتمال فراوان به زودی از سوی مدیران این باشگاه برکنار خواهد شد.
به گزارش سایت نود، از هفته های گذشته موضوع برکناری یحیی گل محمدی از سرمربیگری تراکتور سازی مطرح شده بود و پس از شکست این تیم مقابل نفت تهران، برکناری گل محمدی تقریبا قطعی به نظر می رسد.
در حال حاضر مسئولین این باشگاه به دنبال بررسی گزینه های جایگزینی این مربی هستند و جالب اینجاست همه گزینه های خارجی از ترکیه اند.
مصطفی دنیزلی و ارتوغرول ساغلام (Ertuğru- Sağlam) از اصلی ترین
گزینه های تراکتورسازی هستند.
دنیزلی اولین تجربه خود در فوتبال ایران را در زمان مدیرعاملی مصطفی آجرلو در باشگاه پاس، تجربه کرد و به همین دلیل شاید مشتاق باشد تا بار سفر را به تبریز ببند ولی گفته می شود این مربی به دلیل بیماری قادر به حضور در تیم جدید نیست که البته این موضوع تایید یا تکذیب نشده است. رقم پیشنهادی دنیزلی هم بالا اعلام شده است.
ارتوغرول ساغلام (Ertuğru- Sağlam) هم از مربیان با تجربه ترکیه محسوب
می شود که سرمربیگری در تیم های بشیکتاش ترکیه، بورسیا اسپور ترکیه، اسکی شهیر اسپور ترکیه در کارنامه این مربی وجود دارد.
با این حال، رقم بالای درخواستی گزینه های ترکیه ای می تواند اصلی ترین مانع حضورشان در تراکتور سازی باشد که بر همین اساس گزینه های داخلی نیز می تواند در بین گزینه های این باشگاه جای بگیرد.
از گزینه های داخلی نیز می تواند به جواد نکونام و علیرضا منصوریان اشاره کرد که گفته می شود در صورت عدم توافق با مربیان خارجی، هم نکونام و هم سرمربی سابق استقلال شانس زیادی برای حضور در تبریز خواهد داشت.
هواداران تراکتور سازی در حاشیه دیدار امروز این تیم مقابل نفت تهران خواهان برکناری یحیی گل محمدی شده بودند و از مدیران این باشگاه وضعیت مذاکره با مصطفی دنیزلی و سایر گزینه ها را پرس و جو می کردند.
مدیران باشگاه تراکتور سازی از ماه های گذشته توانستند بدهی های سنگین این باشگاه را پرداخت و به خوبی مشکلات را برطرف کنند و در حال حاضر هم اعلام کرده اند بهترین گزینه را انتخاب می کنند تا نماینده تبریز نتایج دلخواه هواداران را کسب کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام