EBTEKAR NEWSPAPER
سه شنبه, 20 آذر 1397   Tuesday 11 December 2018

سرمقاله

بهانه‌های فرار از توسعه

علیرضا صدقی

 تبریز - اسد فلاح: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: ایثار، امروز معنای دیگری دارد و ما باید از تمایلات شخصی خود به خاطر سازمان بگذریم.
عادل کاظمی در دیدار با فرمانده و اعضای شورای فرماندهی پایگاه شهید باکری صنعت برق آذربایجان ، رازداری و محرمیت را به عنوان اصول پایه ای و فنداسیون هر سیستم برشمرد و افزود: نباید اختلاف سلایق باعث از بین رفتن وحدت شود و این رمز موفقیت هر سازمان است. وی با اشاره به اینکه شرکت توزیع نیروی برق تبریز، با یاری خداوند و تلاش همکاران توانسته به هدف گذاری های خود دست پیدا کند، اظهار داشت: ایجاد رضایت مندی در بین مشتریان در دست آحاد کارکنان شرکت می باشد و اگر ما با نگاه مثبت به مسائل بنگریم و مصالح شرکت و مردم را در نظر بگیریم بسیاری از مشکلات حل می شود. کاظمی در خصوص توفیقات شرکت توزیع نیروی برق تبریز در ماه های اخیر گفت: معوقات پیمانکاران تا حد زیادی پرداخت شده و در بحث کاهش تلفات نیز به نتایج خوبی دست پیدا کرده ایم. وی از کاهش زمان واگذاری انشعاب به زیر پنج روز خبر داد و افزود: امیدواریم تا پایان سال نزدیک به 500 میلیارد ریال پروژه خاتمه یافته داشته باشیم که این موضوع در تاریخ شرکت توزیع نیروی برق تبریز بی نظیر است. در ادامه، فرمانده پایگاه مقاومت شهید باکری صنعت برق آذربایجان با اشاره به اسوه کشوری بودن این پایگاه از سال 84 تاکنون، گفت: اگر بسیج اسوه باشد شرکت نیز اسوه خواهد بود.
حاج رحیم ذاکری راد افزود: حدود 95 درصد کارکنان این شرکت عضو بسیج هستند و همین باعث شده تا روحیه بسیجی در همه کارهای شرکت توزیع نیروی برق تبریز جاری باشد. وی با اشاره به تشکیل بسیج متخصصان در ادارات، تصریح کرد: با توجه به سوابق ارزنده و مسئولیت های خطیر کاظمی در عرصه های مدیریتی و تخصصی، این مسئولیت به ایشان اعطا شده است. لازم به ذکر است در این جلسه فرماندهی و اعضای شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید باکری صنعت برق آذربایجان به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل روز شرکت و بیان دیدگاه های خود با مدیرعامل پرداختند و در پایان نیز حکم انتصاب عادل کاظمی به عنوان رئیس بسیج مهندسین و متخصصین شرکت توزیع نیروی برق تبریز به وی اعطا شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام