EBTEKAR NEWSPAPER
سه شنبه, 20 آذر 1397   Tuesday 11 December 2018

سرمقاله

بهانه‌های فرار از توسعه

علیرضا صدقی

در ادامه سریال عزل و نصب‌های متعدد در بخش‌های مختلف جودوی کشور، رئیس فدراسیون جودو بار دیگر دست به تغییر رئیس کمیته آموزش و مربیان این فدراسیون زد.
به گزارش ایسنا، در ادامه روند عزل و انتصاب‌های پی‌در پی محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو در بخش‌های مختلف ، با حکم رئیس فدراسیون جودو، حجت الله مرادی به عنوان رئیس کمیته آموزش و مربیان این فدراسیون منصوب شد.
این انتصاب در حالی صورت گرفت که اردشیر موحد دانش رئیس پیشین این کمیته اوایل مهرماه با حکم درخشان رئیس کمیته آموزش و مربیان شده بود.پیش از او نیز مدنی ریاست کمیته مربیان را بر عهده داشت!
با توجه به مسئولیت سنگین و پراهمیت این کمیته و لزوم بکارگیری افراد متخصص پس از ارزیابی‌های کافی و تخصصی، مشخص نیست چگونه و با چه سیاستی شاهد تغییرات مکرر در این کمیته و سایر بخش های فنی و تخصصی جودو با احکام متعدد رئیس فدراسیون جودو هستیم؟ آیا ادامه این روند و اصرار بر عزل و انتصاب‌های متعدد بدون کار کارشناسی دقیق نمی‌تواند وضعیت نامناسب جودوی ایران را بیش از پیش بدتر کند؟ پیش از این در گزارشی که اوایل ماه جاری منتشر شد از 70 عزل و نصب رئیس فدراسیون جودو طی 15 ماه از آغاز فعالیتش نوشتیم اما نه تنها این روند متوقف نشد بلکه با شدت بیشتری ادامه یافته است.
جالب اینکه در تمامی این عزل و نصب‌ها هیچ توضیح مشخصی درباره علل این تغییرات از سوی مسئولان فدراسیون جودو اعلام نشده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام