EBTEKAR NEWSPAPER
سه شنبه, 28 اسفند 1397   Tuesday 19 March 2019

سرمقاله

در انتظار سال سرنوشت

علیرضا صدقی

عکاسان ایرانی شرکت‌کننده در مجموعه جشنواره عکس کشور مونته‎نگرو در بخش‎های مختلف این رویداد تجلیل شدند.
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، جوایز کسب شده در مجموعه جشنواره «MNE PBK» کشور مونته‎نگرو توسط عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) به شرح زیر است: عکس eve از امین مهدوی، عکس Forced از کوروش یزدانی، عکس Space ship از سعید محمدزاده، عکس flamingo۱ از کاوه مناف زاده برگزیده جایزه Salo- HM و عکس Bold از امین مهدوی برگزیده PSA Gold meda- شد.
در این جشنواره که در چهار بخش زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس در بخش‌های مختلف شامل امین مهدوی، کاوه مناف‌زاده، سعید عبداللهی، سعید محمدزاده، مهدی زابل عباسی، کوروش یزدانی، اوین عباسی، سید احسان مرتضوی، محمد علی شمس‌الدین و سیاوش اجلالی پذیرفته شدند.
فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) که به عنوان تنها موسسه بین‌المللی در زمینه عکاسی از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است در سال ۱۹۴۶ پایه‌گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین موسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با موسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ موسسه ملی در ۵ قاره می‌رسد و در حال حاضر تنها نماینده رسمی فیاپ در ایران کلوپ عکس فوکوس وابسته به موسسه هنر خیام است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام