EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 31 شهریور 1397   Saturday 22 September 2018

سرمقاله

چه می‌شود و چه باید کرد؟

محمدعلی وکیلی

فرمانده انتظامی اسفراین از وقوع یک فقره غرق‌شدگی کودک هفت‌ماهه توسط پدر سنگدل در این شهرستان خبر داد.
به گزارش مهر، سرهنگ جاوید مهری اظهار کرد: بامداد یکشنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره غرق‌شدگی در استخری در اسفراین ماموران انتظامی سریعا در محل حاضر شدند.
مهری افزود: برابر اعلام ماموران حاضر در صحنه در این حادثه یک کودک هفت ماهه در داخل استخر افتاده و متاسفانه جان خودش را از دست داده است. وی تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این قتل عمد بوده و جست‌وجو برای شناسایی قاتل آغاز شد.
سرهنگ مهری ادامه داد: برابر اظهارات حاضران در محل، این کودک توسط پدر خود داخل استخر انداخته شده و عملیات برای دستگیری پدر این کودک آغاز شد. این مقام انتظامی گفت: با تلاش ماموران پدر این کودک که در داخل منزل خود مخفی شده بود دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.
وی بیان کرد: این فرد در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود اما در بازجویی‌های انجام شده عرصه را بر خود تنگ دید و به جرم خود اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین علت این جنایات هولناک را اعتیاد پدر این کودک به مواد مخدر بیان کرد و گفت: تحقیقات برای علت دقیق این حادثه هنوز ادامه دارد.
سرهنگ مهری از تمام شهروندان خواست تا آستانه تحمل خود را بالا ببرند و از اختلافات کوچک امتناع کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام