EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 05 فروردین 1398   Monday 25 March 2019

سرمقاله

در انتظار سال سرنوشت

علیرضا صدقی

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از انهدام ۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شرق این استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها ۴۸۰ کیلوگرم تریاک، مرفین و هروئین کشف شد.
به گزارش مهر، سردار عبدالرضا ناظری پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری گفت: همکاران بنده در فرماندهی انتظامی شرق استان تهران طی چند روز گذشته موفق به شناسایی و انهدام ۳ باند قاچاق مواد مخدر شدند، که بیش از ۴۸۰ کیلو انواع مواد مخدر از این قاچاقچیان کشف شده است. فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: این میزان از مواد مخدر شامل ۱۶۲ کیلو از این مواد مخدر از نوع تریاک، ۱۶۵ کیلوگرم هروئین و ۱۵۴ کیلوگرم مرفین از این باندها کشف شده است.
وی افزود: همچنین ۵ دستگاه خودرو متعلق به این قاچاقچیان توقیف و ۸ نفر از آن‏ها دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: ۲ محموله از این قاچاق از شرق کشور به مسیر مرکز کشور هدایت می شده و احتمالا قصد خروج از کشور هم داشتند و باند دیگر توسط عوامل مبارزه با مواد مخدر در شمال شرق استان تهران منهدم شده است.
ناظری گفت: این ۱۵۴ کیلوگرم مرفین به طرز بسیار ماهرانه ای در تانکرهای تریلر جاسازی شده بود، که به هیچ عنوان قابل شناسایی نبود، اما همکاران بنده با اقدامات اطلاعاتی و نیز تجهیزات مناسب موفق به کشف محل جاسازی مرفین شدند. وی گفت: ارزش ریالی این مواد کشف شده بیش از ۳ میلیارد تومان برآورد شده است.
ناظری گفت: عزم نیروی انتظامی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا جزم است و با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد می کند، از خانواده ها نیز می خواهیم که بیش از پیش با مراقبت و نظارت بر فرزندان خود از پدیده شوم مواد مخدر و گرایش به این ماده ها حفظ کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام