EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397   Monday 21 May 2018

سرمقاله

در کارنامه شکست روحانی نام دیگران هم ثبت می شود

محمدصادق جنان صفت

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از انهدام ۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شرق این استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها ۴۸۰ کیلوگرم تریاک، مرفین و هروئین کشف شد.
به گزارش مهر، سردار عبدالرضا ناظری پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری گفت: همکاران بنده در فرماندهی انتظامی شرق استان تهران طی چند روز گذشته موفق به شناسایی و انهدام ۳ باند قاچاق مواد مخدر شدند، که بیش از ۴۸۰ کیلو انواع مواد مخدر از این قاچاقچیان کشف شده است. فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: این میزان از مواد مخدر شامل ۱۶۲ کیلو از این مواد مخدر از نوع تریاک، ۱۶۵ کیلوگرم هروئین و ۱۵۴ کیلوگرم مرفین از این باندها کشف شده است.
وی افزود: همچنین ۵ دستگاه خودرو متعلق به این قاچاقچیان توقیف و ۸ نفر از آن‏ها دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: ۲ محموله از این قاچاق از شرق کشور به مسیر مرکز کشور هدایت می شده و احتمالا قصد خروج از کشور هم داشتند و باند دیگر توسط عوامل مبارزه با مواد مخدر در شمال شرق استان تهران منهدم شده است.
ناظری گفت: این ۱۵۴ کیلوگرم مرفین به طرز بسیار ماهرانه ای در تانکرهای تریلر جاسازی شده بود، که به هیچ عنوان قابل شناسایی نبود، اما همکاران بنده با اقدامات اطلاعاتی و نیز تجهیزات مناسب موفق به کشف محل جاسازی مرفین شدند. وی گفت: ارزش ریالی این مواد کشف شده بیش از ۳ میلیارد تومان برآورد شده است.
ناظری گفت: عزم نیروی انتظامی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا جزم است و با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد می کند، از خانواده ها نیز می خواهیم که بیش از پیش با مراقبت و نظارت بر فرزندان خود از پدیده شوم مواد مخدر و گرایش به این ماده ها حفظ کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام