EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 29 بهمن 1397   Monday 18 February 2019

سرمقاله

به بهانه یک تشییع

علیرضا صدقی

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف بیش از ۱۷۹ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهریار خبر داد.
سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف بیش از ۱۷۹ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهرستان شهریار خبر داد.
سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در این رابطه گفت: با آگاهی ماموران پلیس از گزارشی مبنی بر قاچاق مقدار قابل توجهی ماده مخدر تریاک از استان کرمان به شهرستان شهریار، پلیس اقدامات ویژه به منظور کشف و ضبط محموله مورد نظر را در دستور کار خود قرار داد.فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران پلیس موفق به شناسایی و ردیابی این محموله در محورهای مواصلاتی شهرستان شهریار شدند.
سردار محسن خانچرلی افزود: با ردیابی محموله مواد مخدر ماموران پلیس به منظور کشف و ضبط آن به محورهای مواصلاتی شهرستان شهریار اعزام شدند.وی بیان کرد: ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پس از متوقف کردن خودرو حامل مواد مخدر، متهم را دستگیر و وی را به منظور بررسی اطلاعات بیشتر به پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران انتقال دادند.
خانچرلی بیان کرد: طی بازرسی های صورت گرفته از این خودرو، ۱۷۹ کیلو و ۱۲۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود را کشف و ضبط شد.فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: طی بازجویی ها صورت گرفته از متهم، وی به بارگیری این محموله از استان کرمان و انتقال و فروش آن در شهرستانهای غرب استان تهران، اعتراف کرد.
کشف بیش از ۱۹۰ کیلوگرم حشیش
سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف بیش از ۱۹۰ کیلوگرم ماده مخدر حشیش در شهریار خبر داد.
وی ادامه داد: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار با انجام اقدامات اطلاعاتی دقیق، به محورهای مواصلاتی شهرستان شهریار اعزام شده تا خودروی متهم مورد نظر را شناسایی کنند.
خانچرلی بیان کرد: ماموران طی یک عملیات غافلگیرانه پس از تعقیب و گریز خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: پس از بازرسی خودرو، ۱۹۲ کیلوگرم ماده مخدر حشیش که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود، کشف شد.وی ادامه داد: طی بازجویی های به عمل آمده از متهم مشخص شد
وی محموله حشیش را با همدستی دو نفر در یکی از استان های شرقی کشور بارگیری کرده و قصد توزیع و فروش آن در شهرستان های غرب استان تهران را داشته است.
خانچرلی در پایان گفت: طی عملیاتی دو همدست متهم اصلی نیز دستگیر شده و پرونده آن ها برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام