EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 03 فروردین 1398   Saturday 23 March 2019

سرمقاله

در انتظار سال سرنوشت

علیرضا صدقی

وکیل مهاجرتی خانواده همسر دونالد ترامپ به رسانه‌های آمریکایی اعلام کرد که ویکتور و آمابیا کناوس، والدین ملانیا ترامپ با طی مراحل قانونی مهاجرت روز پنج‌شنبه ۹ اوت ( ۱۸ مرداد) سوگند شهروندی خوردند و آمریکایی شدند.
به گزارش یورو نیوز، والدین ملانیا ترامپ که اهل اسلونی هستند پیش از این مجوز اقامت در آمریکا (گرین‌کارد) را از طریق حمایت (اسپانسرشیپ) دخترشان دریافت کرده بودند و در آمریکا زندگی می‌کردند.
طبق قوانین مهاجرت بر اساس روابط خانوادگی، یک شهروند آمریکایی می‌تواند با طی مراحل قانونی، اعضای درجه یک خانواده خود را به آمریکا ببرد.
ترامپ با انتقاد از این شیوه که آن را «مهاجرت زنجیره‌ای» می‌خواند، خواستار لغو آن شده است. رئیس جمهوری آمریکا پیش از این در توئیتر نوشته بود: «مهاجرت زنجیره‌ای باید پایان یابد. بعضی افراد می‌آیند و کل خانواده را نیز با خود می‌آورند که می‌توانند افراد شیطانی باشند. قابل قبول نیست. «وکیل مهاجرتی خانواده همسر ترامپ در پاسخ به خبرنگاران درباره تضاد سیاست‌های ضدمهاجرتی ترامپ با عملکرد خانواده وی گفت: «من نمی‌توانم درباره سیاست‌های رئیس جمهوری اظهار نظر کنم اما تا جایی که به موکلان من مربوط می‌شود، شخصا در برابر سیاست‌های ضد مهاجرتی رئیس‌جمهوری ایستاده‌ام.»


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام