EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 29 بهمن 1397   Monday 18 February 2019

سرمقاله

به بهانه یک تشییع

علیرضا صدقی

گوگل برای افرادی که می‌خواهند با سلبریتی‌ها ارتباط نزدیک‌تری داشته باشند، اپ مخصوصی طراحی کرده که امروز برای iOS منتشر شده است.
این اپ که Cameos نام‌ دارد، جایی است که در آن می‌توانید از سلبریتی‌ها سوال بپرسید و جواب را از طریق پاسخ‌های ویدیویی بگیرید.
نکته جالب اما نحوه به اشتراک گذاشته شدن پاسخ‌هاست.
ویدیوهایی که سلبریتی‌ها در پاسخ به شما منتشر می‌کنند، در پنل اطلاع‌رسانی نتایج جستجوی گوگل هم به نمایش در‌می‌آیند. این موضوع به خودی خود می‌تواند به انگیزه‌ای برای سلبریتی‌ها تبدیل شود که بیشتر درگیر پرسش و پاسخ با طرفداران‌ شده و از سوی دیگر بابت صحت اطلاعات منتشر شده در مورد خودشان خاطر جمع شوند.
اپلیکیشن Cameos با ابزار Posts گوگل هم تعامل مستقیمی دارد. این پلتفرم به سلبریتی‌ها، سیاستمداران، تیم‌های ورزشی و کسب و کارهای محلی اجازه می‌دهد که با ارسال پست‌هایی شبیه به توییت همیشه نوشته‌های پنل اطلاعات خود در نتایج گوگل را به‌روز نگه دارند.
پنل اطلاعات در واقع همان کادر مربعی شکلی است که با جستجوی نام یک شخص، در گوشه صفحه جستجوی گوگل به نمایش در‌می‌آید و معمولا در برگیرنده یک بیوگرافی کوتاه و اغلب لینک‌های مربوط به افراد جستجو شده در شبکه‌های اجتماعیست.
در اپلیکیشن Cameos به غیر از آنکه فرصتی برای طرح سوالات خود دارید، می‌توانید سوالاتی که میان کاربران دیگر محبوبیت دارند را نیز مشاهده کنید.
خود گوگل هم طبق روندی منظم سوالاتی را به آرشیو سوالات اضافه می‌کند تا سلبریتی‌ها در صورت تمایل به آن‌ها پاسخ بدهند.
منبع: دیجیاتو


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام